Beata Kozidrak z pewnością jest jedną z najbarwniejszych polskich artystek estradowych. Ostatnio obchodziła jubileusz zespołu Bajm. Dzięki wielkiemu medialnemu zaangażowaniu postanowiła odpowiedzieć na kilka intymnych pytań. Mówiła o muzyce, pasji, śmierci i… uzależnieniu.

Beata Kozidrak pojawia się na polskiej estradzie od czterdziestu lat. W tym czasie wydała kilkadziesiąt płyt, dała kilkaset koncertów i wystąpiła w licznych telewizyjnych show. Okazuje się, że prywatnie musiała się zmagać z licznymi przeciwnościami. Co się wydarzyło w życiu diwy?

Czy Beata Kozidrak jest uzależniona? Ta wypowiedź nie pozostawia wątpliwości

To brat – Jarek – namówił ją do śpiewania. O scenie myślała, ale, jak przyznaje, to właśnie rodzinie zawdzięcza pomoc w podjęciu decyzji o postawieniu pierwszych kroków na estradzie. Kobieta musiała niedawno zmierzyć się ze śmiercią brata. Przyznała, że choć czas leczy rany, wciąż nie może sobie poradzić z pustką.

Piosenkarka w wywiadzie z dziennikarką Super Expressu opowiedziała o swoim uzależnieniu. Podobno przestrzegał ją przed nim nawet lekarz.

– To że mam nadciśnienie na przykład. Tak jak lekarz powiedział, jestem uzależniona od adrenaliny – powiedziała Beata Kozidrak podczas wywiadu.

Okazuje się, że oprócz pracoholizmu, o którym mówi otwarcie, piosenkarka nie może żyć bez muzyki i wzniosłości podczas koncertów.

W rozmowie przypomniała także swoje początki.

– Moje marzenia się spełniły. Będąc na scenie, ludzie zwrócili na mnie uwagę, śpiewali ze mną piosenkę, nic się nie liczyło dla mnie. I wtedy zapadła jakby decyzja, najważniejsza w moim życiu, że to kocham robić i to chcę robić, ale oczywiście to dopiero był początek – powiedziała Kozidrak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Jej leczenie może szokować!

Pod koniec rozmowy została zapytana o to, czego życzyłaby sobie z okazji 40-tych urodzin Bajmu.

– No zdrowia przede wszystkim, no zdrowia. Pomysłów dalszych, bo ja nie zamykam jakby swojej perspektywy, tylko raczej wprost przeciwnie. Jest dużo różnych prognoz i dużo różnych projektów na przyszły rok: współpracy i koncertów. Nie tylko z Bajmem – podkreśliła artystka.

Okazuje się, że pomimo wielu przejść, Beata Kozidrak ma w sobie dużo energii i motywacji do dalszego rozwoju. Piosenkarka wyznała, że chciałaby się zaangażować jeszcze mocniej w swoją ścieżkę kariery, a upływający czas daje jej zarówno doświadczenie, jak i pewność, że fani ją kochają. Ci, po przesłuchaniu wywiadu odetchnęli z ulgą. Z pewnością zobaczą show wokalistki jeszcze nieraz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda przeraziła swoich fanów mówiąc o swojej śmierci! „Artysta martwy jest więcej warty”
  2. Doda takiego szału nie dała jeszcze nigdy! Fani są zachwyceni
  3. Największa gwiazda TVN szokuje ws. homoseksualizmu! Chodzi o przyjaciela Kaczyńskiego
  4. Nie mam ochoty na swojego faceta. Oto 10 skutecznych porad, co w tej sytuacji zrobić
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par

 

TVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życie

Zobacz również

ŹRÓDŁOse.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl