beata kozidrak film
Fot. Instagram
Piotr Bernaciak - 12 Lutego 2019

Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące

Beata Kozidrak przez lata wyrobiła sobie markę jako jedna z najlepszych polskich piosenkarek. Teraz w jej życiu dojść może do prawdziwego przełomu. Zanosi się na wielki hit, a media już teraz wyrażają zainteresowanie całą sprawą. 

Beata Kozidrak może ponownie zagościć na pierwszych stronach gazet. Wszystko z powodu ludzi, którzy planują stworzyć produkcję dotyczącą piosenkarki. Jak się okazuje, jest ona niezwykle zainteresowana tym pomysłem. Projekt jest dopiero we wstępnej fazie planowania, jednak niewykluczone, że całkiem niedługo dojdzie on do skutku, a widzowie będą zachwyceni tak samo, jak wokalistka. Wszystko przez 40-lecie zespołu Bajm, z którym Beata Kozidrak jest najbardziej kojarzona. Wygląda na to, że niebawem dojść może do jednej z najbardziej ekscytujących premier w nadchodzącym czasie. Pozostaje nam jedynie czekać na więcej szczegółów.

Beata Kozidrak gwiazdą filmową?

Na początku tego miesiąca w Teatrze Współczesnym w Szczecinie odbyła się premiera musicalu "Być jak Beata", który opowiada o losach zespołu oraz samej jego wokalistki. Obejrzeć możemy w nim również losy fanów formacji, którzy zainspirowali się jej twórczością. Wygląda na to, że nie musi to być koniec premier dotyczących Bajmu w najbliższym czasie. Jak zdradziła sama piosenkarka, w najbliższej przyszłości powstać może film, który opowiadałby o całej historii muzyków. Podobnie jak w szczecińskiej sztuce, miałby on przyjąć formę musicalu, który byłby przepełniony największymi hitami zespołu. - Jest już gotowy scenariusz musicalu, który napisał genialny reżyser Piotr Domalewski, twórca znanego filmu "Cicha noc". Jesteśmy po pierwszych rozmowach. Jestem otwarta na propozycje i nie ukrywam, że taki pomysł bardzo mi się podoba - mówi Kozidrak w rozmowie z "Party".

Beata Kozidrak – powstanie film o historii "Bajmu"

Nie dostaliśmy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących premiery filmu. Jedyne wiadomości pochodzą od samej piosenkarki, która twierdzi, że jest niezwykle zainteresowana produkcją filmu przedstawiającego jej dotychczasowe losy. Niewiadomą jest także to, czy sama Kozidrak wystąpiłaby w produkcji. Bardzo możliwe, że skusiłaby się na skorzystanie z szansy od filmowców, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej doskonałe kontakty z producentami. Koncerty Bajmu do dziś są często transmitowane w telewizji podczas różnych wydarzeń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM
WarzywaNowotwór nie ma szans w starciu z konkretnymi produktami. Podpowiadamy, co trzeba jeśćCzytaj dalej
Na dalsze szczegóły współpracy Beaty Kozidrak z producentami filmowymi przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać, jednak gdy film zostanie potwierdzony, to niemal na pewno można przewidywać, że stanie się on wielkim hitem. Liczba fanów Bajmu w Polsce wciąż jest spora, dlatego można łatwo stwierdzić, że film ruszyłby do kin dziesiątki tysięcy osób. Forma musicalu nie jest zazwyczaj lubiana przez Polaków, jednak dla Bajmu z pewnością część z nich pokusiłaby się o wyjątek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  4. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  5. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  6. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  7. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Elżbieta JaworowiczElżbieta Jaworowicz nie wytrzymała. Bulwersujące sprawy, które poruszyły wszystkichCzytaj dalej
źródło: Plotek
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News