Beata Kozidrak musi bardzo uważać. Tragiczny dramat

Beata Kozidrak musi bardzo uważać. Tragiczny dramat Źródło: fot,youtube.com/tvn

Beata Kozidrak od lat uznawana jest za jedną z większych gwiazd polskiej sceny muzyczna. Kobieta od ponad 40 lat czaruje polską publikę występami w zespole Bajm. Okazuje się, że piosenkarka zaczęła zmagać się z wielkimi problemami natury zdrowotnej. Czy poradzi sobie z dramatem?

Beata Kozidrak ma poważne problemy? Osoby z otoczenia gwiazdy mówią, że sytuacja, w której znalazła się piosenkarka, jest dramatyczna. Czy problemy z dobrym samopoczuciem sprawią, że uwielbiana przez fanów polskiej muzyki wykonawczyni zmuszona będzie zakończyć karierę?

Beata Kozidrak. Co zagraża zdrowiu kobiety?

Cała lata doświadczeń scenicznych potrafią odcisnąć wielkie piętno na zdrowiu muzyków. Problemem natury zdrowotnej, który sprawił, że liderka Bajmu znalazła się w centrum zainteresowania mediów, są jej bardzo niezdrowe przyzwyczajania. Jak się okazało, kobieta od lat nieświadomie zadawała sobie bardzo dużą krzywdę. Rzeczą, która sprawiła, że Beata Kozidrak musiała ostatnimi czasy skorzystać z pomocy lekarza, są... obcasy jej butów. Od lat 70. kobieta występowała w charakterystycznych dla siebie wysokich szpilkach. Gdy gwiazda zaczęła ostatnio skarżyć się na bóle nóg, które uniemożliwiały jej chodzenie, okazało się, że mięśnie Kozidrak zostały bardzo nadwyrężone. - Dopiero gdy nie mogła włożyć buta bez bólu, zdecydowała się zasięgnąć porady specjalisty - powiedziała osoba odpowiedzialna za organizację koncertów gwiazdy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Beata Kozidrak zakończy karierę?

Największych fanów samej piosenkarki, jak też samego zespołu Bajm uspokajamy, że pomimo wszystko piosenkarka nie zamierza kończyć kariery muzycznej. Teraz jednak musi się skupić na leczeniu obolałych kończyn. Według doniesień portali plotkarskich, wokalistka zatrudniła masażystę, który ma za zadanie pomóc jej w rehabilitacji i dojściu do pełni sił witalnych. Sama gwiazda nie komentuje z  doniesień medialnych na temat stanu swojego zdrowia. Możliwe jest, że w momencie, w którym leczenie nie odniesie skutku, piosenkarka będzie zmuszona, aby trochę zwolnić i ograniczyć swoje koncertowanie. Jak jednak wielokrotnie mówiła w wywiadach, występowanie na scenie jest dla niej bardzo ważne. Czy gwiazda podejmie decyzję dotyczącą dalszej kariery? Wiadome jest, że fani muzyki piosenkarki z niepokojem śledzą każdą nowinkę dotyczącą kondycji liderki zespołu Bajm.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak będzie wściekła! Jej syn ucierpiał na rozstaniu matki
  2. Pokochaliśmy go w Barwach Szczęścia. Próbował się zabić, dramat
  3. Wojciechowska aż się popłakała na wizji. Tyle cierpienia nie zniósłby NIKT
  4. Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News