Kim są córki Beaty Kozidrak? Piosenkarka zaszczepiła w nich wielką pasję

Kim są córki Beaty Kozidrak? Piosenkarka zaszczepiła w nich wielką pasję Źródło: instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak - córki artystki zdecydowanie odziedziczyły po niej duszę artystyczną. Czym się zajmują? Czy podobnie jak matka chcą zawładnąć polską scenę muzyczną i zacząć karierę muzyczną? Wiele fanów artystki zastanawia się, jaką drogę wybrały jej dzieci.

Beata Kozidrak - córki

Beata Kozidrak - córki wokalistki Bajmu są równie charakterystyczne, jak ona. Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. Kiedy była małą dziewczynką, fascynowała się baletem i to z nim wiązała swoją przyszłość. Uczęszczała do ogniska baletowego, później chciała kontynuować naukę tańca w Warszawie, jednak jej rodzice się na to nie zgodzili. Wtedy zamarzyła o karierze muzycznej. 

Razem z bratem Jarosławem założyła zespół o nazwie Bajm, do którego pod koniec lat 70-tych dołączyli Andrzej Pietras i Marek Winiarski. Zespół zadebiutował na scenie amfiteatru w Opolu. Bajm ma na swoim koncie kilkanaście wydanych płyt oraz wiele ponadczasowych hitów, takich jak: "Józek, nie daruje ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni", czy "Biała armia". 

Wokalistka związała się z kolegą z zespołu, Andrzejem Pietrasem. Małżeństwo doczekało się dwóch córek: Katarzyny, urodzonej w 1981 roku i Agaty, urodzonej w 1993 roku. Choć para była ze sobą przez długie lata, ostatecznie ich związek nie przetrwał i małżeństwo zakończyło się w 2016 roku.

 - Mamy cudowne córki, zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy rodziną. Za to ci Andrzeju, dziękuję - mówiła artystka.

Beata Kozidrak z córką. Kim jest córka wokalistki zespołu Bajm?

Katarzyna Pietras to jedna z dwóch córek liderki Bajmu, jest 12 lat starsza od swojej siostry. Jej największą pasją, podobnie jak jej mamy, jest muzyka. Kobieta śpiewa i gra na gitarze. Rozpoczęła karierę muzyczką, jej wokal mogliśmy usłyszeć w utworach zespołów Cate Likes Candy i KASHMIR. Kobieta ułożyła sobie życie, jest szczęśliwą żoną i matką, a to oznacza, że Beata Kozidrak jest już babcią i to od kilku lat.

 - Trzymałam Kasię na rękach i płakałam przestraszona, ale byłam szczęśliwa. Bardzo chciałam mieć dziecko, cieszyłam się, że na świecie jest ktoś dla mnie - wspomina Kozidrak.

Agata Pietras to młodsza córka Beaty Kozidrak ma niespełna 26 lat i jest projektantką i właścicielką marki odzieżowej Modlishka, która staje się coraz popularniejsza.

 - Tworzenie ubrań było zawsze jednym z moich największych marzeń. Odkąd byłam małą dziewczynką, podziwiałam silne, odważne i mądre kobiety, dlatego to im dedykuję tę markę... bo kto rządzi światem, jak nie My? - twierdzi córka Kozidrak.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile lat ma syn Justyny Steczkowskiej? Czy gwiazda ma więcej dzieci?
  2. Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie
  3. Co to znaczy xD? Popularny wśród internautów symbol przyprawia o ból głowy
  4. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  5. Odwróceni - obsada. Kto zagrał w serialu o polskiej mafii?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News