Bardzo smutne doniesienia o Beacie Kozidrak. Współczujemy z całego serca

Bardzo smutne doniesienia o Beacie Kozidrak. Współczujemy z całego serca Źródło: instagram.com beatakozidrak

Beata Kozidrak zupełnie sobie nie radzi. Choć znów może koncertować i stale pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, w rzeczywistości artystka przeżywa niewyobrażalnie ciężkie chwile. Bardzo smutne doniesienia dotarły do fanów.

Beata Kozidrak zagrała ostatnio dwa koncerty w Opolu, a jednym z nich upamiętniła niedawną śmierć Romualda Lipko. Pełen wzruszeń występ był dla niej bardzo trudny, bo po za kamerami i blaskiem fleszy wokalistka przeżywa dramatyczne chwile, z którymi nie najlepiej sobie radzi. Wsparciem okazał się dla niej były mąż. 

Fani są wstrząśnięci. Beata Kozidrak potwornie cierpi 

Przypominamy, że 1 września tego roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Beata Kozidrak poinformowała o nagłej śmierci ukochanej mamy.

- Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie - pisała na Instagramie artystka pod czarno-białym zdjęciem mamy. 

Kozidrak od najmłodszych lat miała niezwykle silną więź z mamą, a gdy sama założyła rodzinę, ta więź stała się jeszcze mocniejsza. Jak przytacza Pomponik, pani Alicja od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi - przeszła zabieg poprawiający wzrok, traciła pamięć. Ostatnie lata spędziła w domu spokojnej starości, gdzie otrzymała należytą opiekę i była regularnie odwiedzana przez obie córki. Gdy odeszła, Beata Kozidrak zupełnie się załamała. Krótko po tym na Instagramie opublikowała kolejny wpis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje. Jestem wzruszona. W trudnych chwilach mojego życia scena i spotkania z publicznością były dla mnie terapią. Od festiwalu w Opolu zaczęła się moja piękna przygoda z muzyką, moją jedyną pasją. Mama to rozumiała i wiem, że w sobotę chciałaby usłyszeć "Dwa serca dwa smutki" - Jej ukochany utwór. Zaśpiewam go dla Ciebie mamo, a ze mną miliony wspaniałych wrażliwych ludzi w amfiteatrze i przed telewizorami - pisała wokalistka, która w czasie festiwalu z trudem powstrzymywała łzy dedykując mamię wspomniany utwór. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Z doniesień tabloidu wynika, że artystka zupełnie nie radzi sobie ze śmiercią mamy, ale na szczęście, może liczyć na wsparcie byłego męża, którego zresztą pani Alicja kochała jak własnego syna... i z wzajemnością. Andrzej Pietras odwiedzał teściową nawet po rozwodzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane zapowiedzi ekspertów. Sytuacja mogła nas zmylić, IMGW nie ma wątpliwości
  2. NASA buduje zmiennokształtne samoloty. Nadchodzi lotnicza rewolucja [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Wstrząsające, nikt by nie wytrzymał. Tomasz Komenda ujawnił, co musiał jeść w więzieniu, żeby przeżyć

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News