Seksuolog zabrał się za Beatę Kozidrak. Odbierze wam mowę

Seksuolog zabrał się za Beatę Kozidrak. Odbierze wam mowę Źródło: youtube.com/tvn

Beata Kozidrak znalazła się pod lupą seksuologa. Wokalistka zespołu Bajm została przeanalizowana pod kątem swojej seksualności i przekazów piosenek przez Zbigniewa Lwa-Starowicza, który w zdumiewający sposób zinterpretował teksty utworów artystki. To, co powiedział znany w całej Polsce profesor odbiera mowę i sugeruje, że wokalistka w wielu swoich piosenkach śpiewa o niczym innym, jak o seksie.

Beata Kozidrak swoimi zdolnościami wokalnymi zadziwia Polskę od kilkunastu lat. Mimo wieku artystka nadal gromadzi na widowni swoich koncertów wielu fanów, którzy uwielbiają największe przeboje artystki, takie jak "Złota brama". Mało kto sobie zdaje, ale tekst tej miłej dla ucha, romantycznej ballady może być o niczym innym, jak o seksie. Takiego zdania jest seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz, który przedstawił swoją oszałamiającą interpretację największych hitów doświadczonej artystki.

Beata Kozidrak śpiewa o seksie? Zbigniew Lew-Starowicz o piosenkach Bajmu

Zdaniem Starowicza, Beata Kozidrak od lat w swoich tekstach umieszcza aluzje seksualne, które mogą nie być zauważalne przez fanów, ale mają znaczenie symboliczne i bez trudu byłyby odczytywane przez wszystkich seksuologów na świecie. Według specjalisty fakt, że artystka często odnosi się w swoich utworach do motywu błagania i wody jest przejawem jej wielkiej, seksualnej żądzy. Piosenka "Złota Brama", czy poszczególne frazy z utworów takie jak "Niech spadnie z nieba złoty deszcz". czy "Kiedy płynę, płynę" mają dość jednoznaczny motyw seksualny.

- Symbol wody to znany w psychoanalizie motyw seksualny. A dołączenie do tego złota oznacza, że to seks bardzo cenny. Historia ze złotą bramą oznacza, że ważna potrzeba nie została spełniona – wyjaśniał profesor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kozidrak nie jest spełniona seksualnie?

Według seksuologa fakt, że artystka nadal tak o siebie dba, przybiera odważne, sceniczne stylizacje świadczy o tym, że nigdy nie doznała pełnej satysfakcji seksualnej ze strony jej łóżkowych partnerów, a piosenki są błaganiem o stosunek a prośba o "złoty deszcz" jest niczym innym, jak odniesieniem do męskiego orgazmu.

– Kojarzyłbym to z seksualnym doznaniem – nie ukrywał Lew-Starowicz. Czy to możliwe, że piękna, sławna i bogata kobieta może być niezaspokojona seksualnie? – Tak – kończy dobitnie profesor.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News