Beata Kozidrak nie wytrzymała. Nie przebierała w słowach, posypały się przekleństwa

Beata Kozidrak nie wytrzymała. Nie przebierała w słowach, posypały się przekleństwa Źródło: beatakozidrak Instagram.com

Beata Kozidrak to niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej. Trudno znaleźć wokalistkę, która od tak wielu lat jest ulubienicą tłumów. W ostatnim udostępnionym przez siebie nagraniu zdecydowała się na skierowanie do fanów kilku ważnych słów, nie obyło się bez przekleństw.

Beata Kozidrak stworzyła wraz z zespołem Bajm wiele piosenek, które stały się klasykami polskiej muzyki rozrywkowej. Jej pozycja w show-biznesie jest naprawdę silna i wokalistka wykorzystuje ją do tego, aby nagłaśniać ważne dla siebie akcje. Wcześniej w widowiskowy sposób przyłączyła się do akcji Hot16Chellange, teraz po raz kolejny zelektryzowała fanów.

Beata Kozidrak to prawdziwa gwiazda, nie zamierza jednak pozostawać bierna

Beata Kozidrak ma oddane grono fanów i ku zaskoczeniu wielu znajduje się w ich szeregach również sporo młodych osób, które nie pamiętają czasów, gdy zespół Bajm święcił największe sukcesy. Na Instagramie śledzi ja ponad 60 tys. osób, które chętnie komentują zdjęcia będące fragmentami życia diwy. Tym razem Beata Kozidrak nie wytrzymała i skierowała do wszystkich bardzo ważne słowa. Po raz kolejny zdecydowała się zabrać głos w ważnej społecznie kwestii i pozostaje mieć nadzieję, że jej apel trafi do odbiorców. Chociaż nie obyło się bez przekleństw, to trzeba jej wybaczyć niewybredne słownictwo. Słuchając wypowiedzi szybko staje się jasne, że sprawa jest wyjątkowo poważna i emocje mogły wziąć górę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Diwa wypowiedziała się na temat wyborów

Beata Kozidrak, wiedząc, że jej poczynania śledzi wiele młodych osób zdecydowała się głównie do nich skierować swoje słowa. To właśnie w grupie osób, które świeżo nabyły prawa do głosowania odsetek osób, które udają się do urn jest najmniejszy.

- 12 lipca idźcie na wybory. Bardzo Was o to proszę. To ważny dzień i ważna wasza decyzja. Wiem, że mam bardzo dużo młodych fanów [...]. Do tych niezdecydowanych - nie siedźcie na d**ie za przeproszeniem, tylko ruszcie się, idźcie. Polska, mój kraj, na to czeka - mówi w filmie zamieszczonym na Instagramie. Jednocześnie zdecydowała się na skomentowanie wiadomości krążących na temat jej planów zawodowych.

Dzisiaj grzeje: 1. O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

2. Ważny komunikat Łukasza Szumowskiego. Szczepienia na koronawirusa będą obowiązkowe?

Beata Kozidrak nie weźmie udziału w "The Voice of Poland"

- Ostatnio dowiedziałam się, że nie występuję w "The Voice of Poland" tylko dlatego, że mam inne przekonania polityczne. To jest po prostu kłamstwo. [...] Jest sporo fajnych muzycznych planów - powiedziała Beata Kozidrak. Przyłączamy się do apelu diwy. Bez względu na poglądy polityczne 12 lipca spotkajmy się przy urnach. Skorzystajmy z prawa wyboru.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepozorny szkodnik potrafi zdemolować cały ogród. Zwalczysz go za pomocą oleju
  2. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  3. Trwają ataki na klientów jednego z banków w Polsce. CERT alarmuje, można stracić pieniądze
  4. Dramat za zamkniętymi drzwiami, cierpienie było ogromne. Justyna Pochanke przed laty nie mogła opanować łez
  5. Powiedzieli Tyszkiewicz, że ma nowotwór. Dopiero później ujawniono niemożliwą prawdę
  6. Pilne: Minister edukacji zabrał głos. Już wiadomo, co dalej z polskimi uczniami

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News