Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis

Beata Kozidrak w żałobie, zmarła najbliższa jej sercu osoba. Opublikowała poruszający wpis Źródło: TRICOLORS East News

Beata Kozidrak przechodzi teraz bardzo trudno okres. Gwiazda straciła najbliższą osobę i nie ukrywa wielkiego bólu. To co ją spotkało, jest ogromną tragedią. O stracie poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Trudno przejść obok tego wydarzenia obojętnie, ale niestety czas płynie nieubłaganie i każdy staje w pewnym momencie przed koniecznością pożegnania się z bliskimi.

Beata Kozidrak podzieliła się z fanami wyjątkowo tragicznymi wiadomościami. Legendarna wokalistka przechodzi obecnie przez wyjątkowo trudny okres. Śmierć, jaka pojawiła się w jej otoczeniu, tym razem zabrała jej jedną z najbliższych jej sercu osób. Liderka Bajmu nie ukrywa ogromnego smutku.

Beata Kozidrak przekazała smutne wieści

Beata Kozidrak zapisała się na kartach polskiej muzyki rozrywkowej złotymi zgłoskami. Niestety również tak wielka gwiazda jak ona nie jest w stanie oprzeć się prawom rządzącymi tym światem. Wokalistka zamieściła na swoim Instagramie poruszający wpis - straciła wyjątkową dla siebie osobę.

- Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko, co jest we mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie - napisała Beata Kozidrak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mama była dla niej wyjątkowo ważna

Beata Kozidrak nigdy nie ukrywała, jak ważną w jej życiu osobą była mama. W praktycznie każdym wywiadzie dotyczącym rodziny podkreślała, że jako kobieta wiele nauczyła się od swojej ukochanej mamy. Chociaż w jej domu rodzinnym się nie przelewało, wyniosła z niego najważniejsze wartości, takie jak szacunek, wzajemna miłość oraz poszanowanie. 

- Mój dom rodzinny wcale nie był bogaty, ale za to bardzo szczęśliwy. Rodzice szanowani się i kochali - cytuje wywiad sprzed laty dla "Gali" Wirtualna Polska. Dla gwiazdy pożegnanie tak bliskiej osoby jest na pewno ciężkie. Wszyscy, którzy doświadczyli już tego smutnego momentu w życiu wiedzą jak ciężko jest pogodzić się z odejściem rodziców. Beata Kozidrak może jednak liczyć na wsparcie wiernych fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, ale Polacy dowiedzą się z opóźnieniem. Zadecydowano z dnia na dzień

2. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport

3. Właśnie poinformowano przed chwilą. Nie żyje aż 20 osób

Fani wspierają idolkę w trudnych chwilach

Chociaż Beata Kozidrak pogrążona jest w smutku i przez długi czas zapewne będzie borykać się z poczuciem niesprawiedliwości i pustki po odejściu ukochanej mamy, to gwiazda może być pewna, że fani zawsze staną po jej stronie. W  komentarzach pod wzruszającym czarno-białym zdjęciem zmarłej kobiety znaleźć można ogrom komentarzy z wyrazami współczucia i słowami otuchy. Pani Beacie Kozidrak składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wielki Polak. Nagle trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować
  2. Była ikoną TVP, wiodła życie jak w bajce. Najnowsze doniesienia są bardziej niż przykre
  3. Decyzja została podjęta, nie ma już odwrotu. Minister podpisał dokument, wielka zmiana już od dziś
  4. Michał Wiśniewski wyniszczany przez ciężką chorobę. Walczy już tylko dla rodziny
  5. Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczysty

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News