SENSACJA! Kempa wyleci z rządu, Kaczyński jej nie odpuści

SENSACJA! Kempa wyleci z rządu, Kaczyński jej nie odpuści Źródło: Fot. Flickr

Beata Kempa znalazła się w poważnych tarapatach! Już wkrótce może utracić swe rządowe stanowisko. Jak się bowiem okazało, to właśnie ona jest odpowiedzialna za największą porażkę wizerunkową Prawa i Sprawiedliwości od początku kadencji partii.

Kiedy Polacy dowiedzieli się o gigantycznych nagrodach, które otrzymali ministrowie w rządzie Beaty Szydło, wyniki obozu rządzącego w sondażach gwałtownie runęły w dół. Odpowiedź Jarosława Kaczyńskiego nie była szybka, jednak bardzo stanowcza.

Nadchodzące zmiany w przepisach

Już wkrótce do Sejmu trafi bowiem projekt, według którego pensja posłów oraz innych polityków ma zostać obniżona. Poza tym członkowie Rady Ministrów oddadzą swe nagrody na cel charytatywny. Odpowiedzialność za wizerunkowy kryzys bardzo szybko spadła na Beatę Szydło, która miała podjąć decyzję o przyznaniu współpracownikom premii. Jak twierdzą dziennikarze RMF FM, jej pomysłodawcą był jednak ktoś całkowicie inny.

Beata Kempa ma kłopoty

Kto więc doprowadził do załamania zaufania Polaków do PiS? Osobą stojącą za nagrodami dla ministrów ma być... Beata Kempa! Gdy dziś patrzymy na stosunek Jarosława Kaczyńskiego do problemu, odważnie stwierdzić możemy, że członkini Rady Ministrów odpowiedzialna za sprawy dotyczące pomocy humanitarnej już wkrótce poniesie ogromne konsekwencje. Czy będzie musiała pożegnać się z rządowym stanowiskiem? Jest to bardzo prawdopodobne! Mało tego, to właśnie Beata Kempa opracowała system comiesięcznych nagród dla rządu. Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że Beata Szydło jedynie zaakceptowała pomysł i nie przywiązywała do niego większej wagi. Wszystko wskazuje na to, że Kempa zostanie ukarana za swoją krnąbrność i chciwość, która doprowadziła do kryzysu wizerunkowego partii, z którym mierzy się obecnie jej prezes Jarosław Kaczyński.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kaczyński dostanie ZAWAŁU! Ogromny popłoch w PiS
  2. Będzie dymisja w rządzie PiS! Nie uwierzycie dlaczego
  3. Transfer do PiS! Posłowie opozycji dołączają do partii Kaczyńskiego
Następny artykuł