"Profanacja obrazu Matki Bożej". Kempa podała kuriozalny powód przegranej opozycji

"Profanacja obrazu Matki Bożej". Kempa podała kuriozalny powód przegranej opozycji Źródło: Facebook/Beata Kempa

Beata Kempa wypowiedziała się na antenie Radia Maryja na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego. Podała kilka powodów, które sprawiły, że wygrała oraz powiedziała dlaczego jej zdaniem opozycja odniosła porażkę. Komenatrz Kempy był conajmniej kuriozalny.

Beata Kempa niedawno gościła w rozgłośni Radia Maryja, gdzie komentowała wybory do Parlamentu Europejskiego. Z ogromnym entuzjazmem wypowiadała się na temat wygranej Prawa i Sprawiedliwości, co sprawiło, że sama dostała przepustkę do Brukseli. Słuchacze mieli okazję usłyszeć jej komentarz dotyczący przegranej opozycji, który zdaniem wielu był dość śmieszny. 

Beata Kempa odniosła sukces i przeprowadza się do Brukseli

Niewątpliwie jest to ogromny sukces, polityk ze swojego okręgu wyborczego zdołała zgromadzić imponujące 209 tysięcy głosów, Kempa startowała z regionu dolnośląsko-opolskiego. 


- Każdy głos oddany na moją kandydaturę odbieram jako najwyższy zaszczyt. Polska jest sercem Europy, a Polacy to dumny i mądry Naród. Obiecuję godne reprezentowanie naszej ojczyzny i wszystkich Polaków! - powiedziała z dumą w głosie Beata Kempa.

Po czym przedstawiła swój plan dotyczący pracy w nowym środowisku. Polityk skupi się na działaniach prorodzinnych, gdzie zajmie się niesieniem pomocy humanitarnej dla tych najbardziej potrzebujących. Dodatkowo zgłosiła swoją chęć do pracy w komisji FEMM (Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia), w której chciałaby zwiększyć rolę kobiety w społeczeństwie, jakoby polityk insynuowała, że w dalszym ciągu płeć piękna jest dyskryminowana. 

Porażka Koalicji Europejskiej w wyborach jest z powodu... Matki Bożej?

Beata Kempa w dość ciekawy sposób przedstawiła swoje poglądy dotyczące porażki KE w wyborach do Parlametu Europejskiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Nie spodziewaliśmy się aż takiego sukcesu. Na to jednak złożyło się kilka elementów. (...) Punktem zwrotnym była próba wywołania bardzo dużego, niebezpiecznego i przykrego sporu ideologicznego. Chodzi oczywiście o profanację obrazu Matki Bożej, wykład Leszka Jażdżewskiego czy film braci Sekielskich. W tym momencie ludzie doszli do wniosku, że czara goryczy się przelała i trzeba w sposób spokojny i konsekwentny zamanifestować niechęć do tego typu kampanii wyborczej. - powiedziała przyszła europoseł. 

Wypowiedź Kempy jest dość kontrowersyjna, zazwyczaj mieszkanka wątku polityki i religii staje się wybuchową. W jej przypadku słuchacze zamiast się oburzyć, zostali rozweseleni, wszak argumentacja polityk jest wprost kuriozalna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginela w TRAGICZNYM wypadku. Byla zjawiskowo piekna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Wlasnie ZGINAL kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

Źródło: Polityczek

Następny artykuł