Bayern zrezygnuje z transferu młodego talentu? Na drodze stoi kontuzja

Bayern zrezygnuje z transferu młodego talentu? Na drodze stoi kontuzja Źródło: YouTube - ESPN UK

Bayern kilka miesięcy temu informował o swoich pierwszych transferach. Do drużyny dołączył Lucas Hernandez, lada chwila w jego ślady pójść ma Timo Werner. Do drużyny miał trafić młody talent, jednak kupno stanęło pod znakiem zapytania. Wszystko przez poważną kontuzję.

Bayern nie ukrywał kilka miesięcy temu, że chciałby sprowadzić do siebie Calluma Hudsona-Odoi. Młody reprezentant Anglii pokazywał się ze świetnej strony w barwach Chelsea i coraz głośniej mówiło się o tym, że już niebawem mógłby zmienić barwy klubowe. Pomocnik był bardzo zainteresowany przenosinami do Niemiec, jednak teraz plany klubu i zawodnika mogą ulec zmianie.

Wszystko przez koszmarną kontuzję, jakiej piłkarz nabawił się kilka dni temu. Pierwsze diagnozy twierdzą, że czeka go bardzo długa przerwa od futbolu. Niektórzy eksperci przewidują nawet, że taka sytuacja wpłynie na ewentualny transfer, do którego miało dojść tego lata. Bayern w tej sytuacji może całkowicie zrezygnować z zakupu młodego zawodnika.

Bayern może wycofać się z transferu młodego talentu

Callum Hudson-Odoi zalicza doskonały sezon w barwach londyńskiej Chelsea. Anglik efektownie wszedł w zespół, najczęściej strzelając gola po wejściu z ławki rezerwowych. Z czasem zapracował sobie na kolejne szanse od trenera Maurizio Sarriego i zaczął występować w pierwszym składzie. Nie działo się to jednak tak często, jak mógłby sam tego chcieć. Mówiło się, że szkoleniowiec nie jest fanem jego talentu.

Na całej sytuacji chciał skorzystać Bayern, który już zimą planował sprowadzić zawodnika. Wówczas oferta opiewająca na kwotę 40 milionów euro nie przekonała włodarzy klubu z Londynu, w związku z czym Hudson-Odoi został w Anglii. W wakacje miało jednak być inaczej.

Bayern bliski rezygnacji ze sprowadzenia Anglika

Pierwsze plotki głoszą, że Bayern w obecnej sytuacji całkowicie zrezygnuje z transferu piłkarza Chelsea. Diagnozy stawiane przez lekarzy wskazują na bardzo długą przerwę, nawet taką, która będzie wynosić aż pół roku. Dla młodego zawodnika to bardzo długi okres, dlatego wszystkie decyzje muszą być podejmowane po długim zastanowieniu.

źródło: Przegląd Sportowy

Następny artykuł