Gwiazda "Barw szczęścia" po raz pierwszy zdobyła się na osobiste wyznanie. "W życiu są różne momenty"

Gwiazda "Barw szczęścia" po raz pierwszy zdobyła się na osobiste wyznanie. "W życiu są różne momenty" Źródło: screensgot/TVP

"Barwy szczęścia" pokazują przewrotne losy wielu rodzin. Okazuje się, że prywatne życie gwiazd serialu jest równie interesujące, jak i postaci, które odgrywają. Potwierdzają to słowa jednej z aktorek znanej widzom TVP.

"Barwy szczęścia" nieustannie zaskakują widzów zwrotami akcji, jakich doświadczają bohaterowie serialu. W produkcji ciągle coś się dzieje, a widzowie z zapartym tchem obserwują życie ulubionych postaci. Nie mniej filmowe jest życie aktorów grających w hicie TVP. Udowadnia to pierwsze tak szczere wyznanie jednej z gwiazd, które poruszyło wszystkich fanów.

"Barwy szczęścia" dały jej wielką popularność. Gwiazda mimo to była bardzo skryta

Jedna z najpiękniejszych aktorek serialu "Barwy szczęścia", Katarzyna Glinka, stroni od ujawniania szczegółów swojego życia prywatnego. Rzadko pokazuje się na imprezach branżowych, ściankach czy czerwonych dywanach, a jej media społecznościowe nie oferują zbyt wiele treści.

Gwiazda jest skupiona na swojej karierze, a na brak zajęć nie może narzekać. Występuje w teatrze, gra w serialu, a do tego podkłada głos pod różne postacie. Ponadto, jest także szczęśliwą mamą i żoną Jarosława Bienieckiego.

Skrytość nie pozbawiła celebrytki fanów, którzy mimo jej bierności nadal żywo interesują się poczynaniami artystki. To, co powiedziała w jednym z wywiadów, może ich bardzo zaskoczyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze tak szczere słowa aktorki. Fani będą zaskoczeni

Katarzyna Glinka postanowiła wytłumaczyć, dlaczego stroni od informowania wielbicieli o swoim życiu prywatnym. Aktorka ma na ten temat wrobione zdanie.

- Nie widzę potrzeby, żeby grać życiem prywatnym. Odkrywam je na tyle, na ile potrzebuję. W życiu są różne momenty i nie chcę wywlekania tego do oceny publicznej. Skupiam się na tym, co robię zawodowo, dzielę się tym, co jest istotne i ma znaczenie - stwierdziła.

Najwyraźniej fani nie mają co liczyć na to, że ich idolka zacznie pokazywać więcej swoich intymnych chwil w mediach społecznościowych. Najwidoczniej artystka czuje się dobrze bez aktywnego konta na Instagramie i chce, by fani doceniali ją za jej pracę, a nie relacje rodzinne czy osobiste preferencje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News