Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię

Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię Źródło: Fot. Instagram/Barwy Szczęścia

"Barwy szczęścia" jako kultowa produkcja Telewizji Polskiej wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Nagłe zwroty akcji i zaskakujące wątki nie są niczym nowym, teraz jednak fani wpadli w prawdziwy szał. Uwielbiana gwiazda została oskarżona o jedną z najstraszniejszych zbrodni, jakiej dopuścić się może człowiek. 

"Barwy szczęścia" początkowo nazywane były nieudaną podróbką kultowego "M jak miłość", jednak produkcja TVP przez wszystkie lata emisji zdecydowanie udowodniła swoją wartość i przekonała do siebie tysiące Polaków. Obecnie każdy odcinek generuje potężne wyniki oglądalności i przynosi wielkie zyski stacji. Twórcy bezustannie dbają o ciągły rozwój perypetii bohaterów i raz po raz zapewniają Polakom zgromadzonym przed telewizorami niespodziewane zwroty akcji, niewiarygodne wydarzenia i sytuacje, które nie sposób jest przewidzieć. Tym razem jednak posunęli się trochę za daleko, a widzowie stracili cierpliwość - bohater, który podbił serca fanów, oskarżony został o coś naprawdę przerażającego.

Niepokojąca sytuacja Mirka i Luizy

Domowa sytuacja Mirka i Luizy pogarsza się z dnia na dzień, Sebastian więc nie może pozostać obojętny na nieszczęście dzieci - udało mu się zorganizować im półkolonie, które prowadzić ma ksiądz Tadeusz. Duchowny jest jedną z ulubionych postaci produkcji TVP, a pod jego okiem wydawało się, że dzieci będą mogły spokojnie cieszyć się i bawić ze swoimi równolatkami. Szybko jednak okaże się, że nie wszystko jest takie proste, jak mężczyznom się wydawało. Dzieci coraz rzadziej będą decydowały się korzystać z przywileju - ze względu na Damiana oraz Mirka, który z głodu dopuścił się kradzieży kotletów. Wstyd nie będzie pozwalał im pokazywać się księdzu na oczy, wtedy ten postanowi odwiedzić ich w domu, gdzie dojdzie do niewiarygodnej sytuacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ksiądz Tadeusz z serialu "Barwy szczęścia" oskarżony o pedofilię

Niezwykle przyjazny i czuły ksiądz zacznie rozmawiać po przyjacielsku z Mirkiem pod nieobecność jego pijanego ojca. - Mirek! Poczekaj. A co ty na to, żebym sam porozmawiał z twoim ojcem? Może mi będzie trudniej odmówić. Jak myślisz, tak? Naprawdę, nie ma się czego wstydzić - będzie uspokajał roztrzęsionego chłopca. Później niestety zdecyduje się na bardzo kontrowersyjne zachowanie - przytuli do siebie małego chłopczyka, co z daleka będzie wyglądało bardzo dwuznacznie i niepokojąco. Polacy, którzy w ostatnim czasie są szczególnie wyczuleni na takie zachowania ze strony księży, natychmiast pojawić się mogą bardzo poważne oskarżenia. Na domiar złego wszystko sfotografuje z daleka Damian, a jego zdjęcia postawią młodego księdza w bardzo złym świetle. Już w najbliższych odcinkach dojść może do tragicznego linczu na księdzu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  2. Janowski ujawnia kulisy programu Jaka to melodia. „Żal mi ludzi”
  3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Justin Bieber został ojcem! Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu