Ogromna tragedia wstrząsnęła fanami "Barw Szczęścia". Uwielbiana bohaterka w szpitalu

Ogromna tragedia wstrząsnęła fanami "Barw Szczęścia". Uwielbiana bohaterka w szpitalu Źródło: .

Barwy szczęścia już w najbliższej przyszłości przyniosą widzom kolejne emocje w związku z niesamowitymi wydarzeniami. Dowiedzieliśmy się, że niebawem jedna z uwielbianych bohaterek wyląduje w szpitalu. Sytuacja zrobi się naprawdę poważna.

Barwy szczęścia należą do najchętniej oglądanych seriali w naszym kraju. Widzowie często zbierają się przed telewizorami, by na bieżąco śledzić losy bohaterów popularnej produkcji Telewizji Polskiej. Już niebawem będą mieli okazję odnotować wyjątkowo interesujące wydarzenia, które z pewnością wywołają wiele emocji i przez długi czas będą komentowane w internecie. 

Jedna z bohaterek znanych z popularnego serialu będzie musiała zmierzyć się z bardzo poważnym problemem, który sprawi, że dojdzie do strasznej tragedii. Kobieta trafi nawet do szpitala, co z pewnością doprowadzi do licznych komentarzy w internecie. Widzowie nie mogą zrozumieć, w jaki sposób mogło wydarzyć się coś tak strasznego, o czym będzie mówić się jeszcze przez długi czas.

Barwy szczęścia przyniosą tragiczne wydarzenia

Do smutnego zdarzenia dojdzie w domu Julity (Katarzyna Sawczuk) i Józka (Patryk Pniewski). Kobieta spodziewa się dziecka, jednak jej ciąża jest zagrożona w związku z brutalnym zachowaniem jej matki. Urszula postanowiła zaatakować własną córkę, przez co ta ma obawy o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Na wieści o bezmyślnych czynach mamy swojej ukochanej obojętny nie pozostanie Józek.

Co gorsza, nie są to jedyne złe wiadomości dotyczące bohaterów popularnego serialu. Okaże się, że po zgłoszeniu sprawy na policję służby będą chciały sprawdzić stan psychiczny Urszuli. W tym celu zostaną przeprowadzone specjalistyczne badania, po których okaże się, że kobieta jest bardzo poważnie chora.

Barwy szczęścia ponownie zaskoczą widzów

Okaże się bowiem, że Urszula jest chora na schizofrenię paranoidalną. Julita i Józek będą więc musieli poradzić sobie z kolejnym wielkim zmartwieniem, jakim będzie poważna choroba jednak z najbliższych osób. Po diagnozie lekarzy oboje będą mieć nadzieję, że to już koniec złych wiadomości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już niebawem możemy spodziewać się kolejnych emocji związanych z popularnym serialem TVP. Widzowie doceniają to, że Barwy szczęścia wciąż przynoszą tyle ciekawych wydarzeń.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało
  4. Bank Pekao wystosował pilne ostrzeżenie do klientów. Wielu może stracić wszystkie pieniądze
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. TVN przekazuje pilny alarm IMGW na wtorek. Mieszkańcy tych województw powinni zostać w domu, będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News