Życie bohaterów "Barw szczęścia" już nigdy nie będzie takie samo. Tragiczna śmierć kochanej postaci

Życie bohaterów "Barw szczęścia" już nigdy nie będzie takie samo. Tragiczna śmierć kochanej postaci

"Barwy szczęścia" dla wielu widzów już nigdy nie będą takie same. Co więcej, życie wielu bohaterów również zmieni się diametralnie, a wszystko za sprawą tragicznej śmierci jednej z postaci.

"Barwy szczęścia" to jednej z najpopularniejszych seriali stacji TVP. W ostatnich odcinkach fani tej produkcji są wprost bombardowani przez kolejne tragiczne wątki wielu postaci. Niestety tym razem scenarzyści postanowili uśmiercić jedną z najukochańszych bohaterek, jaką była Mia. Nastolatka w jednym z odcinków przedawkowała narkotyki, co doprowadziło do zapaści, a następnie jej zgonu. Teraz życie wielu bohaterów zmieni się nie do poznania.

"Barwy szczęścia": tragiczna śmierć Mii

Śmierć nastolatki wstrząśnie wieloma postaciami. Dodatkowo prowadzone w tym samym czasie śledztwo, które za zadanie ma schwytanie sprawcy, również sporo namiesza w losie bohaterów. Justin za wszelką cenę będzie się starał odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia. Szczególnie że to właśnie z nim Mia spędziła ostatnie chwile oraz zażywała narkotyki. Chłopak będzie chciał namówić swoich znajomych do kłamstwa, aby oczyścić się od podejrzeń, ale nie wszyscy się na to zgodzą. Kajtek postanowi się mu postawić i zagrozi, że wszystko zgłosi na policję. – Naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia? Nawet tego, że bawiłeś się jej uczuciami? Jej i Oliwki? (…) Dobrze wiem, jak traktowałeś dziewczyny! Podobała ci się rola lowelasa, który skacze sobie z kwiatka na kwiatek?! – Przestań bredzić, po prostu dobrze się bawiliśmy! Sorry, zapomniałem, że ty nie rozumiesz, co to znaczy zabawa… – Mia chyba też nie bardzo skumała? – Jasne, zrzuć wszystko na mnie! – A kto ją doprowadził do rozpaczy?!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie wiadomo jeszcze, czy Kajtek spełni swoją groźbę, ale na celowniku policji znajdzie się zupełnie inna postać. Chodzi o Oliwię, do której funkcjonariusze przyjdą, gdy będzie w swoim mieszkaniu. Wedle słów policjantów, Mia prowadziła w swoim telefonie pamiętnik, w którym opisała wszystkie wydarzenia dzień po dniu. Zawarte tam informacje będą obciążające dla Oliwii, która stanie przed bardzo poważnym problemem. Jeżeli chcemy przekonać się o tym, jak zakończy się cała ta sytuacja, to musimy śledzić nadchodzące odcinki.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jej synek zmarł rok temu. Poruszający apel matki do złodzieja
  2. Królikowski podjął decyzję. Robi sobie długą przerwę
  3. Kinga Rusin zadała fanom proste pytanie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwała
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News