Barwy szczęścia to polski serial obyczajowy, który TVP 2 emituje już prawie 11 lat. Widzowie uważnie śledzą życie bohaterów serialu, a to co ostatnio spotkało Kasię, wstrząsnęło fanami. Teraz okazuje się natomiast, że kobieta po tragicznych przeżyciach może jeszcze trafić do więzienia. 

Barwy szczęścia to polski serial obyczajowy, który emitowany jest przez stację TVP 2 od końca września 2007 roku. Przez ten czas na dobre zagościł w domach milionów Polaków, którzy uważnie śledzą losy bohaterów produkcji.

Niedawno wszyscy byli w szoku, gdy Kasia grana przez Katarzynę Glinkę została brutalnie zgwałcona przez Jabłońskiego, w którego rolę wciela się Maciej Marczewski. Teraz okazuje się, że to nie koniec dramatu kobiety – zagrożono jej pójściem do więzienia za to, że ją zgwałcono.

Kasia z Barw Szczęścia brutalnie zgwałcona

Serialowa Kasia zmuszona była wcześniej wracać do Dubaju z urlopu w Polsce. Kobieta nie była tym faktem zachwycona, a jak się okazało, to dopiero początek jej problemów. Po dotarciu na miejsce przedstawiona jest jest propozycja otrzymania awansu, jednak kobieta ją odrzuca w efekcie czego posadę przejmuje Szymon Jabłoński, który ma okazać się potworem.

Najpierw mężczyzna próbował uwieść Kasię, ta jednak ani przez chwilę nie dawała mu nadziei. Jabłoński jednak nie odpuścił, aż w końcu szantażem zmusił kobietę do seksu i brutalnie ją zgwałcił. Potem zadowolony stwierdził, że muszą to kiedyś powtórzyć. Wydawać by się mogło, że Kasia przeszła przez piekło, okazuje się jednak, że facet postanowi uprzykrzyć jej życie jeszcze bardziej.

Barwy Szczęścia: Kasia może trafić do więzienia

Szymon Jabłoński po haniebnym czynie zastraszy kobietę, że jeśli tylko pomyśli o zgłoszeniu sprawy na policję, on postawi sprawę tak, że to Kasia trafi do więzienia. Mężczyzna wykorzystać zamierza prawo panujące w Dubaju, według którego obowiązuje zakaz pozamałżeńskich stosunków płciowych – dotyczy to również seksu wymuszonego siłą. Przeraża również to, że w takich sprawach to często kobiety otrzymują wysokie wyroki, podczas gdy sprawcy bywają ułaskawiani.

Pomimo tych gróźb Kasia zdecyduje się zadzwonić do adwokata, ten jednak potwierdzi słowa gwałciciela. Kobieta podjąć ma ostateczną decyzję – rzuci pracę w Dubaju i wróci do kraju. W Polsce poddać się może obdukcji i zgłosić sprawę na policji – to jedyna szansa na złapanie Jabłońskiego, gdy ten wróci do kraju,

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 59-letnia Torbicka przyćmiła młodsze gwiazdy. W tym stroju wygląda jak milion dolarów
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Kozidrak wciąż wspomina śmierć brata. „Zasnął nad klawiszami, komponując dla mnie”

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]


Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Zobacz również

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.