Bohater Barw Szczęścia ma koszmarne problemy z sercem. Może umrzeć

Bohater Barw Szczęścia ma koszmarne problemy z sercem. Może umrzeć Źródło: screen toutube.com/TVP VOD

"Barwy szczęścia" już niedługo mogą zmienić się nie do poznania. Wszystko za sprawą przyszłych wydarzeń, które bez wątpienia wstrząsną wszystkimi fanami. Jeden z bohaterów będzie miał poważne problemy z sercem.

"Barwy szczęścia" to jedna z najpopularniejszych produkcji emitowanych na antenie TVP. Tysiące fanów śledzi najnowsze odcinki serialu co tydzień, czekając z niecierpliwością na rozwiązanie wielu wątków. Jednak scenarzyści nie przewidują dla widzów nawet chwili przerwy i już niedługo będziemy świadkami prawdziwych dramatów, które zakończyć się będą mogły nawet śmiercią jednego z bohaterów. To i wiele więcej czekać będzie fanów serialu już w dzisiejszym odcinku.

"Barwy szczęścia": problemy z sercem bohatera serialu

Darek, który jeszcze nie dojdzie do siebie po dopiero co przebytej operacji, będzie musiał wcześniej wyjść ze szpitala. Oczywiście lekarze będą przeciwni tej decyzji, ale mężczyzna zostanie postawiony w sytuacji bez wyjścia. Wszystko przez telefon, który otrzyma jeszcze podczas swojej rekonwalescencji. Darek odbierze i usłyszy, że po drugiej stronie słuchawki jest przestraszony Grześ. Chłopiec powie, że jego mama upadła i nie odpowiada. Darek od razu zacznie podejrzewać, że zły stan Beaty jest wywołany jej ostatnim wypadkiem. Dlatego też bez chwili namysłu i wahania zdecyduje się na własną rękę opuścić szpital, aby zaopiekować się malcem. Mężczyzna wezwie odpowiednie służby, które zaopiekują się Beatą, a sam uda się z Grzesiem do swojego mieszkania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety wcześniejsze wyjście ze szpitala okaże się być bardzo złym pomysłem, którego skutki mogą okazać się wręcz tragiczne. Darek w pewnym momencie poczuje niewyobrażalny ból w klatce piersiowej. Będzie miał też problemy z oddychaniem, ale nie zdecyduje się na wezwanie karetki ze względu na malca. Zamiast tego zadzwoni do Józka. - No cześć Dareczku, co tam? - Cześć Józek... Możesz do mnie wpaść... albo przysłać Julitę? - Pewnie, a co się dzieje? - Coś mnie ściska w klatce... i mam problemy z oddychaniem. - Wołaj lekarza, a nie do mnie dzwonisz! (...) Darek, miałeś odpoczywać w szpitalu! Jednak Darek pozostanie niewzruszony własnym stanem zdrowia, mimo że jego objawy wprost mogą oznaczać nawet zawał serca. Czy mężczyzna wyjdzie z tego cało? Przekonamy się w najbliższych odcinkach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Związek Martyny Wojciechowski rozpoczął się od poważnego konfliktu. O tym nie wiedział nikt
  2. Najbardziej znienawidzony człowiek w internecie aresztowany. Cieszył się ze śmierci Adamowicza
  3. Cała Polska znowu mówi o Popku. Niewiarygodne
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News