Polacy pokochali ją za Barwy Szczęścia. Cierpi na wyniszczającą chorobę, nie rusza się bez tabletek

Polacy pokochali ją za Barwy Szczęścia. Cierpi na wyniszczającą chorobę, nie rusza się bez tabletek Źródło: YouTube/Plejada

"Barwy Szczęścia" nie cieszyłyby się zapewne tak ogromną popularnością, gdyby nie praca Ilony Łepkowskiej. Scenarzystka bez wątpienia może się nazwać osobą spełnioną w życiu zawodowym. Niestety, prywatnie gwiazda boryka się z wyniszczającą chorobą, z którą walczy z pomocą leków.

Barwy Szczęścia od lat pozostają jedną z najbardziej lubianych przez widzów serii w krajowej telewizji. Przy jej tworzeniu pracuje oczywiście doskonale znana opinii publicznej Ilona Łepkowska, nazywana przez wielu "królową seriali".

"Barwy Szczęścia": scenarzystka serii boryka się z poważnymi problemami

Życie prywatne gwiazdy wydaje się bardzo ułożone i pomyślne, niczym sfera zawodowa. Jak się niestety okazuje, Ilona Łepkowska musi walczyć z poważnymi problemami, które stara się zwalczać także z pomocą leków. Pomimo ogromnego sukcesu, jaki udało jej się odnieść, scenarzystka cierpi na depresję.

- Wiem, jak życie może kopnąć w tyłek. (...) Spada na człowieka czarna zasłona i nie można nic z tym zrobić  - wyznała szczerze gwiazda w jednym z wywiadów.

W walce z depresją pomaga dziś Łepkowskiej przede wszystkim życiowy partner, Czesław "Sławek" Bielecki. Jak twierdzi sama scenarzystka, mężczyzna nie od razu zrozumiał, czym jest choroba. Ostatecznie zdecydowała się jednak na wizytę u psychiatry, który przepisał jej stosowne leki, nazywane przez gwiazdę "pastylkami na duszę". Dzięki nim Łepkowska może normalnie funkcjonować i radzić sobie z codziennymi obowiązkami. Bielecki stara się wspierać ją i dawać wiele zrozumienia oraz akceptacji.

- Dopiero gdy mnie zobaczył w kompletnym dole, trochę mu się przewartościowało. Zrozumiał, że to jest coś poza nami - opowiedziała scenarzystka o stosunku partnera do jej wyniszczającej choroby, z którą stara się walczyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ilona Łepkowska walczy z depresją

Sama gwiazda nie chce ujawnić, co spowodowało u niej tego rodzaju problemy. Według mediów swój wpływ mogło mieć na to między innymi bardzo surowe wychowanie, które otrzymała, a także kilka nieudanych związków. Na szczęście przy boku Czesława Bieleckiego Łepkowska czuje się dużo bardziej spokojna.

- Wolałabym, żeby na nagrobku napisali mi, że byłam dobrym człowiekiem niż królową seriali - wyznała w wywiadzie sama scenarzystka, która rzeczywiście stara się angażować w działalność charytatywną, bez wątpienia pomagającą jej także w wyjściu na zdrowotną prostą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie
  2. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  3. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Monika Olejnik mieszka w domu Władysława GOMUŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  6. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Więcej pieniędzy ma tylko Beata Kozidrak!

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł