„Barwy Szczęścia” wzbudzają ostatnio w widzach ogromne emocje. Losy serialowych par kończą się. Sprawa do tego stopnia zaangażowała kobiecą widownię, że pod oficjalnym fanpagem pojawiają się zarzuty w stronę… mężczyzn. 

Barwy szczęścia” coraz częściej kojarzą się – jak wspomina jeden z internautów, raczej z nieszczęściem niż szczęściem. Chodzi o losy serialowych par – Bożenę i Brunona oraz Łukasza i Kasię.

W obu związkach w ostatnich odcinkach nastąpiły poważne zgrzyty. Widząc, że bolesne rozstania mają miejsce po decyzjach mężczyzn – widzowie decydują się na poważne zarzuty.

– Czekam na wieczór. Co z tymi facetami w tym serialu – najpierw Bruno ucieka, teraz Łukasz. Biedna Kasia i Bożenka, osamotnione w walce o prawdę i siebie – napisała na oficjalnej stronie programu na Facebooku jedna z internautek.

Trudno nie odnieść wrażenia, że sprzyja ona kobietom w ich pogmatwanych relacjach. Koniec końców zostają one same w obliczu wielu wyzwań.

„Barwy Szczęścia” i bolesne rozstania

– Wielkie brawa dla Kasi, że zebrała się na odwagę i powiedziała swojemu narzeczonemu co ją nęka. A dla Bożenki brawo, że się nie poddaje i dalej próbuje wyjaśnić tę sprawę – piszą widzowie.

Przypomnijmy. W ostatnich odcinkach Kasia (grana przez Katarzynę Glinkę) powiedziała swojemu narzeczonemu o tym, że w przeszłości została zgwałcona. Łukasz (Michał Rolnicki) przestał ufać ukochanej. Wysłał jej list pożegnalny, w którym napisał do kobiety, że zabiera ze sobą ich syna, Ksawerego. Prosił, by go nie szukać.

Rozczarowań męskimi rolami jest jednak więcej.

– Kolejny minus dla Stefana – ręce opadają, świata nie widzi poza juniorem, a co dopiero własnej córki. Najłatwiej założyć, że ślubu nie będzie przez jej widzimisię, trudniej dostrzec sedno problemu – pisze dalej jedna z fanek oglądających serial.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W "Barwach szczęścia" zachwyciła wszystkich... Jej karierę przerwała straszna choroba!

– Zachowania bohaterów serialu są tak nieracjonalne, że aż boli. Rozumiem, że musi się coś dziać, ale inteligentni ludzie nie załatwiają tak problemów. Proszę, żeby realizatorzy wzięli pod uwagę, że seriale oglądają także ludzie inteligentni i ich cierpliwość ma granice – czytamy w innej z opinii w mediach społecznościowych.

– Łukasz zamiast Kasie wspierać, zrozumieć to zwiewa z Ksawerym, wiadomo taka wiadomość to szok, ale powinni razem ten problem rozwiązać, a nie uciekać! – pisze innym z fanów.

Kolejne odcinki pokażą widzom, jak poradzą sobie pozostawione same ze swoimi problemami partnerki. Taka sekwencja wydarzeń nie przyniosła mężczyznom sympatii. Zamiast pomagać swoim wybrankom ratują się ucieczką od problemów. Mówią jednak, że życie pisze scenariusze i takowe znajduje w serialu swoje odzwierciedlenie…

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Serial w telewizji publicznej bije rekordy popularności. Co słychać u bohaterów „Barwy szczęścia”?
  2. Koszmar w Barwach szczęścia. Uwielbiana aktorka odurzona pigułką gwałtu?!
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

źródło: superseriale.se.pl