barwy szczęścia(1)
screen youtube.com/TVP VOD
Karol Zaborowski - 19 Grudnia 2018

Skandal na grobie ikony Barw Szczęścia! Fani w ciężkim szoku

"Barwy Szczęścia" cieszą się bardzo dużą popularnością, jednak teraz obsada tego serialu bardzo naraziła się swoim fanom. Wszystko przez grób ikonicznej postaci, którego wygląd wywołał masę kontrowersji wśród wielbicieli tej produkcji.

"Barwy Szczęścia" to serial, za którego produkcje odpowiadają nie byle jakie osoby. Są nimi twórcy kultowego "M jak miłość", a taka ekipa od samego początku wróżyła gigantyczny sukces. Fani nie zawiedli się, a ich oczekiwania bez wątpienia zostały spełnione. Jednak nawet najlepszym zdarzają się potknięcia, a przy takim poziomie są one jeszcze bardziej widoczne. Teraz wielu fanów ma duże pretensje o to, jak został rozwiązany problem grobu jednej z postaci w serialu.

"Barwy szczęścia": fani są wściekli

To normalne, że w serialach z czasem obsada zacznie się zmieniać i nawet nasze ulubione postacie kiedyś znikną z ekranów. Jest to wywołane odejściem dawnego aktora czy aktorki lub śmiercią osoby, która wcielała się w daną postać. W takim wypadku scenarzyści muszą zaplanować dalsze odcinki tak, aby w odpowiedni sposób zakończyć wątek danej postaci. Już nie raz widzieliśmy, że można to zrobić dobrze lub źle. Wystarczy chociażby wspomnieć o słynnej śmierci w kartonach, która pojawiła się w "M jak miłość". Jednak tym razem chodzi o to, jak bohater serialu został upamiętniony po swojej śmierci, która wstrząsnęła tysiącami fanów. Andrzej Tomala, w którego wcielił się Bartłomiej Nowosielski, był jednym z ulubieńców fanów serialu. Niestety, w tym roku występy tego aktora w tej produkcji zakończyły się na dobre, a postać przez niego odgrywana została uśmiercona.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Cały skandal wywołała scena, w której widzimy rodzinę zmarłego bohatera, która przyszła nad jego grób aby złożyć na nim kwiaty. Problem w tym, że żadnego grobu nie ma. Widoczna jest jedynie bliżej nieokreślona wydeptana ścieżka z uschniętą trawą, a obok niej wbity drewniany krzyż. Osoby odpowiedzialne za scenografię nie pokusiły się nawet o stworzenie atrapy betonowej płyty, która załatwiłaby sprawę. Zamiast tego widzowie dostali kawałek trawnika z ustawionymi kilkoma zniczami i słoikiem, którym stoją kwiaty. Wielu z nich nie kryło swojego niezadowolenia. - Co to ma być? To wygląda jak krzyż przy drodze, a nie mogiła na cmentarzu. Żałosne - pisze jeden z niezadowolonych internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia. Uwielbiana księżna jest śmiertelnie chora, umiera
  2. Wojewódzki mistrzowsko dogryzł Lewandowskiej! Popłaczecie się ze śmiechu
  3. Kożuchowska bezlitośnie upokorzyła M jak Miłość! Co na to producenci?!
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News