Smutne informacje. Uwielbiana gwiazda Barw Szczęścia walczy ze straszną chorobą

Smutne informacje. Uwielbiana gwiazda Barw Szczęścia walczy ze straszną chorobą Źródło:

Jedna z uwielbianych gwiazd hitowego serialu TVP "Barwy Szczęścia" przechodzi obecnie przez bardzo trudne chwile. Aktorka, która występowała w produkcji przez siedem lat, walczy teraz ze straszną chorobą. To niezwykle smutne informacje dla fanów, którzy pokochali jej rolę. 

"Barwy Szczęścia" były ostatnią produkcją, w której wystąpiła. Nieaktywna zawodowo już czwarty rok Barbara Sołtysik obecnie musi polegać na dzieciach i byłym mężu, który choć odszedł od niej już ćwierć wieku temu, nadal bardzo się o nią martwi i utrzymuje z nią przyjazne stosunki. Chodzi oczywiście o legendę polskiej sztuki aktorskiej Jana Englerta, który rozwiódł się z Sołtysik w 1994 roku i po 33 latach małżeństwa związał się ze swoją byłą studentką Beatą Ścibakówną. Pomimo rozstania Sołtysik zawsze dobrze wspominała swoje życie, o czym mówiła w rozmowach z mediami. - Wszystko, co w życiu zrobiłam, na pewno bym powtórzyła. Naprawdę, wiele jeszcze się może zdarzyć. Nigdy nie przypuszczałam, że można być tak szczęśliwym samemu. I czego chcieć więcej od życia? - wyznała przed laty.

Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" cierpi na zanik pamięci

Demencja to straszna choroba, która często dotyka osoby w dojrzałym wieku. Niestety Barbara Sołtysik jest jedną z nich. Całe szczęście były mąż nie zapomniał o niej i wspiera ją finansowo. Jan Englert, który nadal cieszy się dobrym zdrowiem dba o samopoczucie dawnej ukochanej i regularnie przeznacza pieniądze na jej leczenie, z których korzystają ich wspólne dzieci. Pomimo tego, że ich kontakty mają ograniczać się do spraw rodzinnych, sympatia i troska między nimi nie zanikła. Redakcja Pikio.pl życzy uwielbianej aktorce wszystkiego co najlepsze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Znajomi byłych małżonków twierdzą, że Jan Englert, który mimo upływu czasu jest w dobrej formie, martwi się zdrowiem pierwszej żony. Jeśli trzeba, wspiera finansowo dzieci, które się nią opiekują - donosi magazyn "Rewia".

Trwa 12. sezon uwielbianego serialu

Od zeszłorocznych wakacji trwa 12. sezon
"Barw Szczęścia", które liczą sobie już niemal 2000 odcinków. Nadawany od 2007 roku serial cieszy się ogromną popularnością, a jego oglądalność utrzymuje się na poziomie około 3,5 miliona widzów. Serial wraz z również ukazującym się na TVP2 "M jak miłość" jest liderem rankingu oglądalności polskiej telewizji. Kanały Telewizji Polskiej zajmują pięć pierwszych miejsc w zestawieniu przygotowanym przez portal wirtualnemedia.pl. Na szóstym miejscu plasują się Fakty TVN. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda "Klanu" spektakularnie SCHUDŁA! Opadną wam szczęki, jak poznacie jej SEKRET!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3.  Gwiazda TVN szokująco szczerze o swojej przeszłości: "Narkotyki, wątpliwe towarzystwo, seks"
  4. Aukcje WOŚP. Wiemy, którzy celebryci zebrali najwięcej pieniędzy dla Orkiestry
  5. Witold Pyrkosz: Seriale były jego drugim życiem, pełna lista hitów aktora
źródło: pomponik.pl Następny artykuł