Największa gwiazda "Barw Szczęścia" odchodzi. Potwierdził się czarny scenariusz

Największa gwiazda "Barw Szczęścia" odchodzi. Potwierdził się czarny scenariusz Źródło: screen "Barwy szczęścia" TVP VOD

"Barwy Szczęścia" przyniosły jej wielką popularność i rozpoznawalność, niedawno w mediach pojawiły się spekulacje o rezygnacji gwiazdy z pracy na planie uwielbianego przez widzów serialu. Aktorka potwierdziła informacje o odejściu, fani są zaskoczeni.

"Barwy Szczęścia" przyniosły Zofii Zborowskiej wielką popularność i wierne grono fanów, którzy obserwują aktorkę nie tylko na szklanym ekranie, ale również z ciekawością śledzą jej życie prywatne. Gwiazda potwierdziła spekulacje o swojej rezygnacji z pracy na planie uwielbianego serialu, jej decyzja zasmuciła fanów.

"Barwy Szczęścia" - Zofia Zborowska rezygnuje z pracy na planie serialu

Niedawno w mediach pojawiły się informacje o decyzji, jaką Zofia Zborowska miała podjąć w ostatnim czasie. Córka aktorskiej pary - Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej - potwierdziła w rozmowie z internetowym magazynem "Teleshow", że rezygnuje z pracy na planie popularnego serialu TVP 2 "Barwy szczęścia", w którym od 2017 roku wciela się w postać Anety Dylskiej.

– Praca w TVP mnie już nie interesuje – skwitowała swoją decyzję aktorka.

Choć aktorka nie podała powodów swojej decyzji, jednak fani domyślają się, że prawdopodobnie chodzi o upolitycznienie stacji, w której emitowany jest ich ulubiony serial. Jak podaje "Super Express", aktorka miała zrezygnować z pracy w Telewizji Polskiej tuż po emisji dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", który miał ujawnić aferę pedofilską w świecie polskich celebrytów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka "Barw szczęścia" nie chce już pracować w Telewizji Polskiej

Zofia Zborowska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i nie boi się zajmować stanowiska w sprawach społecznych. Aktorka wspiera m.in. osoby LGBT+ o których w bardzo kontrowersyjny sposób wypowiedział się niedawno prezydent Andrzej Duda.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Fani są bardzo zasmuceni decyzją popularnej aktorki. Ostatnie odcinki serialu "Barwy szczęścia" z udziałem Zofii Zborowskiej widzowie zobaczą po wakacjach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Policja nie pozostawia złudzeń. Będą kary nawet do 30 tysięcy złotych za czynność, którą Polacy masowo robią codziennie
  4. Burze i ulewy zbierają koszmarne żniwo. Pierwsza ofiara śmiertelna, zalany szpital z chorymi na koronawirusa
  5. Ostrzeżenie GIS. Salmonella w popularnym produkcie, nie wolno go spożywać
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News