Barwy szczęścia
TRICOLORS East News
Monika Majko - 16 Września 2020

Tragedia gwiazdy "Klanu", "Barw szczęścia" i "Złotopolskich". Śmierć nadeszła nagle, ból pozostał do dziś

"Barwy szczęścia" czy "Klan" sprawiły, że poznała ją cała Polska. Gwiazda była u szczytu kariery, kiedy spotkała ją ogromna tragedia osobista. Nagła śmierć wstrząsnęła aktorką, długo dochodziła do siebie, a wspomnienia tych wydarzeń wciąż powodują wielki ból. Już nigdy nie odzyskała dawnej sławy.

"Barwy szczęścia" to jeden z seriali Telewizji Polskiej, które zapewniły młodej aktorce ogromną sympatię widzów. Gwiazda nagle zniknęła z ekranów, fani nie mieli pojęcia o tym, co ją spotkało. Artystka przeżyła ogromną tragedię, a jej wspomnienie do dziś wywołuje ból.

"Barwy szczęścia" - gwiazda serialu przeżyła ogromną tragedię, fani nie mieli pojęcia

Kariera Aleksandry Nieśpielak szybko nabrała tempa dzięki wyjątkowej urodzie i talentowi. Aktorka jest absolwentką Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy, wydziału wokalnego szkoły muzycznej oraz Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. Widzowie kojarzą ją z ról w najbardziej popularnych serialach Telewizji Polskiej, pojawiła się m.in. w "Barwach szczęścia", "Złotopolskich" oraz "Klanie".

Polsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejPolsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejCzytaj dalej

Rozwój kariery zawodowej zbiegł się w czasie również z powodzeniem w życiu prywatnym. Aleksandra Nieśpielak poznała męża, który sprawił, że odnalazła w życiu nowe priorytety.

- Maciek wypatrzył mnie kiedyś w jednym z warszawskich pubów. O tym, że jestem aktorką, dowiedział się dopiero po kilku miesiącach znajomości. Był zaskoczony! To dzięki niemu zrozumiałam, że na pierwszym miejscu jest rodzina, dzieci, dom - wyjawiła aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Para pobrała się w 2002 roku, wkrótce na świat przyszedł ich pierwszy syn, Mateusz. Małżeństwo chciało jednak powiększyć rodzinę, dlatego wieści o drugiej ciąży aktorka przyjęła z ogromną radością. Tuż po porodzie okazało się, że ich dziecko urodziło się poważną wadą serca.

- Prawie do końca nic nie wiedziałam. Trzy tygodnie przed porodem okazało się, że dziecko ma wadę serca. Dobrze rokującą, najprostszą do zoperowania, tak powiedzieli lekarze. Bardzo nas uspokajali - wyznała gwiazda w jednym z wywiadów.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki

Chłopiec zmarł kilka godzin po urodzeniu, aktorka długo dochodziła do siebie po tragedii, która ją spotkała. Aleksandra Nieśpielak zniknęła z ekranów i przeżywała żałobę z dala od mediów. Dziś już nie pojawia się przed kamerą tak często jak kiedyś, jednak wciąż jest aktywna zawodowo, a kontakt z fanami utrzymuje za pomocą mediów społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 70-latek zjadł w Biedronce cukierka wartego 40 groszy. Został skazany
  2. Grypa i Covid-19 równocześnie? Wypowiedź lekarza nie pozostawia złudzeń
  3. Wszyscy trzymali kciuki, Tomasz Stockinger właśnie oświadczył. Nie mógł dłużej ukrywać prawdy
  4. Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?
  5. Tragiczne informacje o śmierci aktorki obiegły media. Ciało znaleziono w domu, miała dopiero 36 lat
  6. Tylko łyżka, nie mniej ni więcej i wyjdą najlepsze pod słońcem kotlety mielone

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Viva!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News