To wielki cios dla fanów "Barw Szczęścia". Po 11 latach uwielbiany aktor odszedł z serialu

To wielki cios dla fanów "Barw Szczęścia". Po 11 latach uwielbiany aktor odszedł z serialu Źródło: instagram/barwyszczescia.official/

"Barwy szczęścia" dopiero pojawiły się na antenie po wakacyjnej przerwie, a już zdołały wywołać u widzów naprawdę skrajne emocje. Chodzi nie tylko o fabułę serialu, ale również o to, co dzieje się wokół niego. Niedawno dowiedzieliśmy się, że po wielu latach pracy uwielbiany aktor opuszcza plan zdjęciowy.

Gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" podjął decyzję. Dla jego fanów był to ogromny szok, bowiem nic nie zwiastowało tego, że będą musieli się z nim pożegnać. Przez 11 lat mogliśmy podziwiać wątek z jego udziałem, a wydarzenia z życia granej przez niego postaci, zaciekawiły tysiące telewidzów. Niestety - już niebawem to wszystko dobiegnie końca. 

"Barwy szczęścia" nie będą już takie same. Po 11 latach aktor odchodzi z serialu 

Od momentu, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy go w popularnej produkcji TVP, minęło już 11 lat. Przez tak długi czas udało mu się zjednać prawdziwą rzeszę fanów, którzy razem z nim przeżywali rozterki i kolejne zawody miłosne. Piotr Jankowski, znany większości jako Piotr Walawski, stał się niezwykle popularny dzięki swojej roli w "Barwach Szczęścia". Przez większość czasu był rozpoznawalny jako mąż serialowej Marty, czyli Katarzyny Zielińskiej. Informacja o jego odejściu była dla fanów produkcji wielkim ciosem i nikt nie spodziewał się, że aktor planował to już od dłuższego czasu. 

Aktor wyjaśnia swoje odejście 

Jankowski zabrał głos w sprawie swojego odejścia i przyznał, że już od długiego czasu po jego głowie krążyły podobne myśli. Ostatnie tragiczne wydarzenia w życiu jego bohatera, jak śmierć córki, pchnęły go do tego, by zrezygnować ze swojej roli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Decyzja o rezygnacji z serialu "Barwy szczęścia" kiełkowała w mojej głowie od jakiegoś czasu, ponieważ przez 11 lat w życiu bohatera wydarzyło się wiele. Około 5 związków, liczne romanse, trójka dzieci - każde z inną kobietą, rozwody, a teraz śmierć córki. Pomyślałem, że to dobry moment - powiedział dla Wirtualnej Polski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Okazuje się, że znaczący wpływ na to miała również pewna osoba z planu, która już od dawna nie pochwalała jego poczynań. Aktor nie zdradza jednak o kogo dokładnie chodziło i wyznaje, że przez lata pracy nad serialem bardzo zbliżył się z wieloma kolegami i koleżankami po fachu, którzy również grali w serialu. Póki co nie wiadomo, jak potoczy się jego wątek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: telemagazyn 

Następny artykuł