Uwielbiana rodzina z "Barw szczęścia" w rozsypce. Oskarżenia o zdradę i walka o dzieci

Uwielbiana rodzina z "Barw szczęścia" w rozsypce. Oskarżenia o zdradę i walka o dzieci Źródło: screen/YouTube/TVP VOD

"Barwy szczęścia" znów trzymają w napięciu. Rodzinna sielanka uwielbianych bohaterów już wkrótce całkowicie legnie w gruzach. Pojawią się oskarżenia o zdradę, a małżeński kryzys odbije się na dzieciach.

"Barwy szczęścia" znów wzbudzą ogromne emocje. W najbliższych odcinkach popularnego serialu TVP wydarzy się ogromny dramat. Szczęście jednej z uwielbianych rodzin całkowicie legnie w gruzach. Bohaterowie przejdą przez prawdziwe piekło. Pojawią się oskarżenia o zdradę, a także wyczerpująca walka o dzieci. 

Piotr Walawski (Piotr Jankowski) nie od dziś jest zazdrosny o swoją żonę Zosię (Joanna Moro). W 2071 odcinku telenoweli "Barwy szczęścia" między małżonkami dojdzie do ogromnej awantury. Padną bardzo poważne oskarżenia. To nie pierwszy raz, gdy zaborczy mąż robi kobiecie sceny zazdrości. Tym razem jednak przesadzi.

Ogromny dramat w serialu "Barwy szczęścia". Zosia odejdzie od męża i dzieci

Zosia jest zmęczona ciągłymi oskarżeniami ze strony męża. Po ostatniej awanturze kobieta postanowi opuścić męża i dzieci. Małżeństwo bohaterów legnie w gruzach. W rodzinie od dawna nie działo się dobrze. Piotr regularnie robił sceny zazdrości i traktował swoją żonę jak służącą. Jednak czara goryczy przelała się, gdy mężczyzna oskarżył swoją ukochaną o zdradę.

Piotr spotkał w klubie fitness Artura, który niedawno wyszedł z więzienia. Od razu zaczął podejrzewać, że Zosia zaczęła się spotykać z dawnym ukochanym. Kobieta nie będzie w stanie znieść kolejnych oskarżeń:

- Przestań! Nie mogę tego słuchać... Masz urojenia! Sam nie grasz fair, a czepiasz się wszystkich dookoła! Chciałam stworzyć z tobą rodzinę, ale ty się do tego po prostu nie nadajesz - wykrzyczy zdenerwowana kobieta w kolejnym odcinku serialu "Barwy szczęścia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Oskarżenia o zdradę i walka o dzieci

Zosia Walawska spakuje swoje rzeczy i wyjedzie bez pożegnania. Konflikt małżonków odbije się na pozostałych członkach rodziny. Kobieta zostawi nie tylko męża, ale również dzieci. Jej zdaniem winę za rozpad rodziny ponosi zazdrosny mąż:

- Do niego się wyprowadzasz? Do tego kryminalisty? To powodzenia! - wykrzyczy wściekły mężczyzna:

To nie koniec rodzinnego dramatu. W najbliższym czasie skłóconych małżonków czeka walka o dzieci. Już wkrótce widzowie serialu "Barwy szczęścia" przekonają się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Należy spodziewać się ogromnych emocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News