Niepokojące zdjęcie Bartosza Kurka w sieci. Reprezentant Polski pod kroplówką

Niepokojące zdjęcie Bartosza Kurka w sieci. Reprezentant Polski pod kroplówką

W sieci pojawiło się zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło fanów reprezentanta Polski w piłce siatkowej. Znajduje się na nim Bartosz Kurek podłączony do... kroplówki. Co się stało ze sportowcem? Jego narzeczona ujawnia.

Bartosz Kurek został niedawno uznany najlepszym sportowcem Polski 2018 roku. Przypomnijmy - polscy siatkarze obronili przed rokiem tytuł mistrzów świata, a Kurek został uznany najlepszym zawodnikiem całego turnieju (MVP).

Sportowiec zasłabł na gali. Bartosz Kurek pod kroplówką

Po wyróżnieniu na gali Mistrzów Sportu, siatkarz wziął udział w kolejnej ceremonii. Tym razem wyróżniono go na gali "Siatkarskie Plusy". Niestety, reprezentant Polski nie będzie miło wspominał tej uroczystości. W pewnym momencie imprezy Bartosz Kurek poczuł się słabo. Na tyle poważnie, że nie był w stanie przetrwać kryzysu i zasłabł. To zmusiło go do opuszczenia sali. Absencję Kurka na gali wyjaśniła później w sieci Anna Grejman, narzeczona siatkarza. Na swoim profilu w Insta Stories wstawiła zdjęcie wybranka... podkutego do kroplówki. Siaktarz przeżył chwile grozy, ale na szczęście nic poważnego się nie stało. Widocznie skończyło się na przemęczeniu.

Napięty grafik siatkarza. Na galę przyjechał... z meczu

Nie ma co się dziwić. Jak przypomina serwis Sportowe Fakty Kurek jeszcze trzy godziny przed galą... rozgrywał mecz ligowy. Jego drużyna Onico Warszawa podejmowała Resovię Rzeszów. Skończyło się gładkim 3:0 dla Onico, ale siatkarze musieli sporo się namęczyć. W przypadku Kurka doszedł jeszcze stres związany z kolejnym oficjalnym występem, tym razem przed kamerami. Jak widać łączenie gali z dniami meczowymi nie jest dobrym rozwiązaniem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na szczęście skończyło się tylko na chwilowym osłabieniu. Po "naładowaniu baterii" Kurek powrócił na galę, by razem z kolegami z reprezentacji odebrać nagrodę za osiągnięcia w 2018 roku. Podobnie jak na Gali Mistrzów Sportu doceniono obronę tytułu mistrza świata. Polacy wywalczyli go na parkietach we Włoszech i Bułgarii. screen Grejmanka Insta StoriesZOBACZ TAKŻE:
  1. Bartosz Kurek szaleje ze szczęścia! Jego życie nieodwracalnie się zmieni
  2. Bartosz Kurek: Dziewczyna siatkarza żyje w jego cieniu
  3. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
  5. Widzowie nie mają litości. Chcą zniszczyć Polsat i roznieść stację po tym, co robili
źródła Se.pl, Sportowe Fakty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News