Bartłomiej Sienkiewicz trafił nagle do szpitala!

Bartłomiej Sienkiewicz trafił nagle do szpitala!

Bartłomiej Sienkiewicz, były szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w rządzie PO-PSL trafił nagle do szpitala. Nie są znane przyczyny jego hospitalizacji. On sam nie chce tego komentować.

Bartłomiej Sienkiewicz może być znany niektórym jako były minister spraw wewnętrznych. Na stanowisku szefa MSW Sienkiewicz pozostawał w latach 2013-2014. Część osób może go kojarzyć także jako jednego z bohaterów afery taśmowej. Na jednym ze słynnych nagrań stwierdzał on, że "Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie". Teraz znany jest głównie ze swoich wypowiedzi w mediach skierowanych przeciwko PiS. Nie tylko udziela wywiadów, ale także uczestniczy w spotkaniach organizowanych najczęściej przez środowiska nieprzychylne rządowi.

Bartłomiej Sienkiewicz w szpitalu

To właśnie jedna z takich organizacji poinformowała o hospitalizacji byłego ministra. W czwartek były szef resortu spraw wewnętrznych miał uczestniczyć w spotkaniu w ramach projektu "Cafe Demokracja". Organizator poinformował jednak o odwołaniu spotkania. - Szanowni Państwo. Serdecznie przepraszamy, ale jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejsze spotkanie, nasz gość trafił do szpitala, z którego mocno Państwa pozdrawia! Spotkanie odbędzie się w maju, datę potwierdzimy niebawem. Z pozdrowieniami, Zespół Cafe Demokracja - napisano na Facebooku organizatora. Nie wiadomo jakie są przyczyny pobytu w szpitalu Bartłomieja Sienkiewicza. Sam zainteresowany nie jest skory do komentarza na ten temat. Został wprawdzie zapytany przez portal Fakt24, jednak jego odpowiedź z pewnością nie jest satysfakcjonująca. - Moje samopoczucie to moja prywatna sprawa - stwierdził Bartłomiej Sienkiewicz. Portal skomentował to stwierdzając, że "w jego głosie nie usłyszeli jednak nic niepokojącego, pozostaje więc liczyć, że wyjdzie z tego cało".

Kim jest Bartłomiej Sienkiewicz?

To były minister spraw wewnętrznych. Kierował resortem w drugim rządzie Donalda Tuska. Otrzymał także zarząd nad służbami specjalnymi - ABW, CBA, wywiadem i kontrwywiadem wojskowym, czyli został tzw. koordynatorem ds. służb specjalnych. Wcześniej w latach 1990-2002 był funkcjonariuszem zlikwidowanego później Urzędu Ochrony Państwa. W 2014 roku tygodnik "Wprost" opublikował treść taśm, na których nagrano jego głos, jak mówi m.in. o teoretyczności państwa polskiego czy też flagowy program PO - Polskie Inwestycje Rozwojowe - to "chuj, dupa i kamieni kupa". Urzędowanie zakończył wraz z dymisją rządu Donalda Tuska, który wybrany na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej ustąpił miejsca Ewie Kopacz. Bartłomiej Sienkiewicz fot. facebook.com/cafedemokracja
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Jego brata zabili Niemcy. Nie żyje Wojtek, cała Polska w żałobie
  2. Przewrót w PiS! Duda musi szybko ZREZYGNOWAĆ z referendum
  3. Niespodziewany szok! Kaczyński WYRZUCIŁ polityka PiS
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News