Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki

Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki Źródło: CEZARY PECOLD/SE/EAST NEWS

Bartek Waśniewski po tragicznej śmierci swojej córki całkowicie zmienił swoje życie. Ciężko uwierzyć w to, jak teraz wygląda jego codzienność. Ojciec małej Madzi chce zapomnieć o tym, co spotkało jego rodzinę.

Bartek Waśniewski kilka lat temu znalazł się na medialnym świeczniku z powodu tragicznej śmierci swojej córki, Madzi. Półroczna dziewczynka została zamordowana przez własną matkę. Po tym dramacie, mężczyzna zupełnie zmienił swoje życie.

Bartek Waśniewski rozpoczął nowe życie poza granicami kraju

Do zabójstwa małej Madzi doszło 24 stycznia 2012 w Sosnowcu. Z początku matka niemowlaka przekonywała całą Polskę, że jej córka została uprowadzona, później próbowała przekonać służby, że dziewczynka zginęła wskutek niefortunnego wypadku. We wrześniu 2013 roku sąd skazał Katarzynę Waśniewską na 25 lat pozbawienia wolności za morderstwo swojej córki. Kobieta rzuciła dzieckiem o podłogę, a następnie udusiła je i ukryła zwłoki.

W tym samym roku, kiedy ogłoszono wyrok Katarzyny Waśniewskiej, jej mąż złożył pozew o rozwód. Bartek Wasiński postanowił rozpocząć nowe życie i zaraz po zakończeniu swojego małżeństwa wyemigrował do Wielkiej Brytanii. Tam jego losy potoczyły się w zaskakujący sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bartek Waśniewski rozwiódł się z Katarzyną i zamieszkał w Wielkiej Brytanii

Bartek Waśniewski podjął pracę jako kelner w hotelowej restauracji pod Londynem. Powoli stanął na nogi, a w Polsce umilkły echa skandalu, związanego z jego rodzinną tragedią. Wkrótce zapomniano o mężczyźnie, jednak kilka lat po tragedii media obiegły nowe informacje o aktualnym życiu ojca małej Madzi. Waśniewski zmężniał, nabrał masy, a na jego ciele pojawiło się wiele tatuaży. Wszystko to związane jest z jego nową pasją.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus w PKS i PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnych kierunków

2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?

3. Żywioł uderzył z potężną siłą. W jednej chwili śmierć poniosło 10 dzieci, tragiczne wiadomości

Mężczyzna znalazł nowe hobby i zaczął trenować sporty walki. Wystąpił nawet jako zawodnik na wystąpił na gali MMA w brytyjskim Bournemouth, zorganizowanej przez organizację Ultra MMA. Wasiński wygrał swoją walkę, pokonując swojego przeciwnika w zaledwie 5 minut. Dochód z biletów na galę został przekazany na cel charytatywny, czyli walkę z rakiem.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Magdalena Ogórek mówi, co popełniła. W tle wymienia kolosalne sumy i prosi o wsparcie
    2. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
    3. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
    4. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
    5. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News