Kurdej-Szatan puściły nerwy! Brutalnie zmiażdżyła hejterów

Kurdej-Szatan puściły nerwy! Brutalnie zmiażdżyła hejterów Źródło: fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z internautami za pomocą mediów społecznościowych. Jest to naturalnie obciążone pewnym ryzykiem ataku ze strony hejterów. Tym razem aktorka nie wytrzymała i ostro odpowiedziała na ataki.

Ostatni tak niewybredny atak na aktorkę został przypuszczony przez internetowych hejterów pod jej zdjęciem z majówki. Aktorka wybrała się na urlop na grecką Kretę. Jak podkreśliła, kocha podróże. Hejterski atak związany był z opisem, którym opatrzyła zdjęcie. - Mogłabym całe życie wyłącznie zwiedzać świat... gdyby tylko kasa spływała z nieba. byłoby super, coooo? - napisała Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie.

Hejterzy atakują, Barbara Kurdej-Szatan odpowiada

Ten opis nie spodobał się niektórym internautom. Aktorce zwrócono uwagę na to, że jest znacznie bogatsza od większości społeczeństwa. - Pani to akurat ta kasa właśnie spływa z nieba - napisała internautka. - Ciekawe co [by] pani powiedziała, gdybyś miała zarobku 2000 tys. na cały miesiąc. Tyle co pani wydaje na kosmetyki pewnie - dodał internauta. Dyskusja na ten temat rozgorzała, a najwyraźniej głównym zarzutem, jaki przedstawiono aktorce, był fakt, że dobrze zarabia. W pewnym momencie nerwy puściły samej Kurdej-Szatan, która nie odpowiedziała na zarzuty atakujących ją internautów. - No pewnie, wyjdę, poskaczę, poszczerzę się, w ogóle nie zapierdalam - napisała w odpowiedzi na pierwszy napastliwy komentarz. - Pracując w teatrze po szkole teatralnej zarabiałam 2.500 na miesiąc, także dobrze wiem co bym powiedziała - napisała artystka do kolejnego hejtera.

Brutalnie miażdży hejterów

O sprawę dyskusji pod zdjęciem z Krety Barbara Kurdej-Szatan została także zapytana przez dziennikarzy. Podkreśliła, że w dyskusji pod zdjęciem przedstawiła już swoje stanowisko. - Nikomu pieniądze z nieba nie spadają, trzeba na nie zapracować - powiedziała aktorka. Zapytano ją także o to, jak radzi sobie z hejterami w mediach społecznościowych. Zasugerowano nawet, że obserwujący w Internecie dzielą się na fanów i heterów pół na pół. - Może nie fifty-fifty. To jest tak, że tych hejterów takich i ludzi, sfrustrowanych, którzy nie mają swojego życia, jest na szczęście namiastka. Ale oni są najbardziej aktywni po prostu, no bo nie mają co robić, to cały czas coś piszą. Ja bardzo im współczuję po prostu - ostro skomentowała ataki na siebie w mediach społecznościowych Barbara Kurdej-Szatan. Barbara Kurdej-Szatan fot. instagram.com/kurdejszatan Barbara Kurdej-Szatan fot. instagram.com/kurdejszatan Barbara Kurdej-Szatan fot. instagram.com/kurdejszatan fot. instagram.com/kurdejszatan
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Gwiazda "M jak Miłość" REZYGNUJE! Fani wściekli
  2. Aktorka "M jak Miłość" dotkliwie pobita. Opublikowała zdjęcie
  3. Kurdej-Szatan NAGO w łóżku. Mega seksowna poza aktorki
Następny artykuł