Barbara Kurdej-Szatan "zapomniała się ubrać"

Barbara Kurdej-Szatan "zapomniała się ubrać" Źródło: Instagram - Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan z pewnością należy do najbardziej popularnych polskich aktorek. Kobieta często pojawia się na różnych imprezach i uroczystościach, a jej kreacje są szeroko komentowane przez internautów. Ostatnia stylizacja gwiazdy wyjątkowo przejęła jej fanów.

Barbara Kurdej-Szatan niewątpliwie jest gwiazdą Instagrama. Znana aktorka zdobyła mnóstwo obserwujących dzięki swoim wpisom i zdjęciom, na których zawsze prezentuje się doskonale. Fani pokochali ją za to, że z jej twarzy nigdy nie schodzi uśmiech, którym zaraża swoich obserwujących. Aktorka cieszy się wielką rozpoznawalnością i wydaje się, że grono jej sympatyków powiększa się każdego dnia.

Celebrytka wielokrotnie chwali się fotografiami zrobionymi zarówno podczas ważnych imprez związanych z jej pracą, ale również ujęciami z jej życia prywatnego. Wiele osób chwali balans, jaki zachowuje znana aktorka w prowadzeniu swoich mediów społecznościowych. Jej najnowszy wpis wyjątkowo poruszył obserwujących. Twierdzą oni, że tym razem kobieta wygląda na jeszcze szczęśliwszą niż zazwyczaj.

Barbara Kurdej-Szatan zachwyca obserwujących

Nadeszła wiosna, a wraz z nią doczekaliśmy się wielu nowych zdjęć celebrytów. Często pojawiają się oni w stylizacjach zupełnie innych, niż w ostatnich miesiącach. Po długim czasie walki z mrozem w końcu nadeszły ciepłe dni, a gwiazdy również chcą korzystać ze słońca. Jedną z nich jest oczywiście Barbara Kurdej-Szatan.

Gwiazda często pokazuje swoim fanom nowe zdjęcia ze swojego życia codziennego na Instagramie, jednak jej nowy wpis cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. Wszystko przez duże zmiany w wyglądzie kobiety, być może spowodowane znaczną poprawą pogody w ostatnich dniach. Aktorka wygląda na bardzo zadowoloną z tego, że w końcu doczekaliśmy się wiosny.

Selfie Kurdej-Szatan bardzo spodobało się komentującym. Kobieta jest bardzo szczęśliwa, że w końcu nadeszły ciepłe dni. Zdradza to szeroki uśmiech, który rysuje się na jej twarzy. Fani cieszą się z tego, że nowa pora roku wpłynęła na znaną aktorkę bardzo pozytywnie. Komentarze pod fotografią wychwalają wygląd celebrytki. 

Uwagę zwróciła także bluzka kobiety, która odsłania jej ramiona. Niektórzy twierdzili, że kobieta "zapomniała się ubrać", choć komentarze mają pozytywny wydźwięk.

Barbara Kurdej-Szatan dodała nowe zdjęcie

- Pani Basia jak zwykle urocza i sympatyczna - pisze komentująca, której nowe zdjęcie ulubionej gwiazdy bardzo przypadło do gustu.

- Cóż za drugie słońce się pojawiło... Piękna i zawsze uśmiechnięta. Niby szatan a taki pozytywny - dodaje inna kobieta, odnosząc się do nazwiska aktorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dni robią się coraz cieplejsze, dlatego już niebawem możemy spodziewać się kolejnych zdjęć Barbary Kurdej-Szatan w wiosennej stylizacji. Możemy być pewni, że pojawią się już niedługo, bo gwiazda regularnie zamieszcza nowe fotografie.

(fot. Instagram - Barbara Kurdej-Szatan)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  2. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  3. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  4. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  5. Jackowski nie mógł już dłużej milczeć. Polacy są w śmiertelnym niebezpieczeństwie?
  6. Awaryjne lądowanie samolotu pod Warszawą! Są poszkodowani

Źródło: Przeambitni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News