Barbara Kurdej-Szatan jest zagrożona w "M jak miłość"? Sensacyjne kulisy

Barbara Kurdej-Szatan jest zagrożona w "M jak miłość"? Sensacyjne kulisy Źródło: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z ulubienic widzów serialu M jak miłość. Grana przez nią Joasia podbiła serca wielu fanów, jednak już wkrótce może ich czekać gorzkie rozczarowanie. Urocza blondynka będzie miała poważną konkurencję.

Barbara Kurdej-Szatan od momentu wystąpienia w reklamach Play doskonale radzi sobie z rozwojem zawodowym. Szczególnie związana jest ze stacją TVP, w której dała się poznać jako prowadząca takich teleturniejów, jak "Kocham cię, Polsko", "The Voice Kids" czy "Dance dance dance". 

Część widzów pokochało ją za rolę Joanny Chodakowskiej, wdowy o miękkim sercu. Wszystko może się zmienić przez pewną kobietę. Inna aktorka może zastąpić ulubienicę Polaków.

Barbara Kurdej-Szatan będzie mieć rywalkę. To aktorka z Na dobre i na złe

Barbara Kurdej-Szatan będzie konkurować z Agnieszką Judycką, którą fani "Na dobre i na złe" kojarzą z roli niezwykle utalentowanej chirurg Niny Rudnickiej. Kobieta rywalizowała o władze na oddziale z Wiktorią Consalidą, jednak w 2014 roku jej postać zniknęła z ekranów. Do dziś nie wiadomo, jak potoczyły się losy tej bohaterki.

Wkrótce fani będą mogli podziwiać aktorkę w innych serialach, takich jak "Przyjaciółki", "Druga szansa" i najnowsza produkcja TVN "Szóstka". Teraz Agnieszka Judycka ma się pojawić także w obsadzie hitu TVP "M jak miłość". Będzie stanowić ogromne zagrożenie dla Barbary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co się stanie z Kurdej-Szatan? Konkurentka nie da za wygraną

Starcie obu pań rozegra się tylko na planie serialu. W najnowszych odcinkach pojawi się nowa postać, grana właśnie przez Agnieszką Judycką. Aktorka wcieli się w postać byłej dziewczyny Leszka, która prawdopodobnie będzie chciała odświeżyć relację z mężczyzną.

Kobieta pojawi się w życiu biznesmena akurat w momencie, w którym jego relacje z Joasią zaczną się układać, a miedzy parą dojdzie do kilku intymnych chwil. Wszystko wskazuje na to, że młoda wdowa będzie musiała zmierzyć się z przebojową byłą partnerką Leszka w walce o jego względy. Nowa postać wydaje się zdeterminowana, aby ponownie uwieść postać graną przez Sławomira Uniatowskiego.

Barbara Kurdej-Szatan z pewnością będzie kibicować swojej bohaterce, która dopiero teraz zaczyna wychodzić z żałoby po mężu. Nie wiadomo jednak, czy skromna blondynka będzie mieć szansę przy tak zniewalającej rywalce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News