Barbara Kurdej-Szatan prowokuje swoim ciałem jak nigdy. Zdjęcie z okładki rozpala zmysły

Barbara Kurdej-Szatan prowokuje swoim ciałem jak nigdy. Zdjęcie z okładki rozpala zmysły Źródło: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan po występie w "Tańcu z Gwiazdami" robi się coraz popularniejsza. Kwestią czasu było, aż znów wyląduje na okładce popularnego magazynu. Tym razem kusi jak nigdy wcześniej.

Barbara Kurdej-Szatan już niejednokrotnie pojawiała się na okładkach popularnych magazynów. Za sobą ma rozkładówkę "VIVY", "Cosmpolitan" czy polecanego przez Ewę Chodakowską magazynu fitness "Be Active". Teraz znowu znalazła się na okładce, a zdjęcie z sesji jest niewątpliwie jednym z najlepszych aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan na okładce popularnego magazynu

W "Tańcu z Gwiazdami" Barbara Kurdej-Szatan występuje w naprawdę odważnych kreacjach. Już przed pierwszym występem zaczęła się stresować, gdy po raz pierwszy zobaczyła projekt swojej sukienki. 34-latka jednak szybko się do nich przyzwyczaiła i z lekkością przechodzi przez kolejne tańce, zgarniając oceny równie efektowne, co przygotowane dla niej kreacje. To nie lada gratka dla fanów urody aktorki, którzy mogą podziwiać jej walory w ruchu i pełnym energii i emocji tańcu.

W związku z ostatnim wzrostem popularności aktorki wylądowała na okładce magazynu "Joy" gdzie pokazała się w dosyć nietypowej sesji. Choć jej ubiór zakrywa wiele, to całkowitemu wizerunkowi ze zdjęcie daleko od grzecznego. Na okładce Barbara Kurdej-Szatan ma włosy upięte w kok, z dwoma luźnymi kosmykami po obu stronach.

Na ramionach luźno, niby niedbale zwisa kraciasta marynarka, która idealnie zgrywa się z eleganckimi niebieskimi spodniami i szpilkami w takim samym kolorze. Kontrast w stylizacji stanowi wymyślny, różowy top. Jednak najważniejsza jest niepełny uśmiech, jaki gwiazda robi do kamery, która wskazuje, że sesja ma "niegrzeczny" wydźwięk.

Fani są zachwyceni kreacją gwiazdy na okładce

- A ktooo z Was już ma październikowego Joy’a? - zapytała gwiazda na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odzew fanów był niemal natychmiastowo - post  zebrał 32,3 tysiąca polubień oraz prawie 150 komentarzy. Wśród komentujących znalazły się także inne osoby ze świata show-biznesu. Wpis skomentowały m.in. projektantka Viola Piekut oraz inna uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" Sandra Kubicka, która również była zachwycona zdjęciem konkurentki z programu.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Zaciągnął 12-latkę w krzaki i brutalnie zgwałcił. Potem oddał koledze, który nie miał dla niej litości

- Ślicznie! Ja właśnie zakupiłam i zabieram się za czytanie wywiadu - napisała internautka.

- Wow, ale ślicznotka na okładce - skomentowała użytkowniczka.

- Świetna okładka. Pięknie wyglądasz w tej stylizacji - komplementował fan aktorki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4-latka pogryziona w Pendolino. Personel nie udzielił ŻADNEJ pomocy
  2. Ola Kwaśniewska ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd spływają gratulacje
  3. Świeżo upieczona mama odwiedza syna wcześniaka w szpitalu. Jak widzi, co zrobiły z nim pielęgniarki, zalewa się łzami
  4. Burza po mocnych słowach Dziewulskiego o śmierci Woźniak-Staraka. Rodzinie zmarłego może być przykro
  5. Mały chłopiec odrabiał lekcje przy świetle ulicznych latarni. Zobaczył to mężczyzna z drugiego końca świata i natychmiast zareagował

Źródło: Instagram

Następny artykuł