Fani są załamani. Barbara Kurdej-Szatan rezygnuje z pracy, ujawniła powód takiej decyzji

Fani są załamani. Barbara Kurdej-Szatan rezygnuje z pracy, ujawniła powód takiej decyzji Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że zamierza zrezygnować z natłoku pracy. Jej fani nie kryją niezadowolenia z tego powodu. Aktorka nie pozostawia ich jednak bez słów wyjaśnienia.

Barbara Kurdej-Szatan przekazała swoim fanom wstrząsające informacje. Aktorka podjęła bardzo ważne decyzje w swoim życiu, które znacznie wpłyną na jej pracę. 33-latka zdradziła również, co zaważyło o tak odważnych z jej strony krokach. 

Barbara Kurdej-Szatan rezygnuje z pracy?  

Aktorka w ostatnim czasie wyznała, że już niedługo w jej życiu zawodowym zajdą radykalne zmiany. Kurdej-Szatan wyjawiła, że zamierza zrezygnować z większości swoich projektów. 33-latka podjęła bardzo ważne decyzje, w wyniku których dotychczasowa ilość jej pracy znacznie się zmniejszy. 

Barbara Kurdej-Szatan oznajmiła, że rezygnuje z ról teatralnych, które łączą się z wyjazdami. Nie chce również przyjmować tych, wobec których nie wykazuje większego zainteresowania lub też podobnych do ról, które kiedyś już zagrała. Takie zmiany mogą znacznie wpłynąć na jej karierę zawodową, jednak aktorka jest pewna swoich decyzji. Swoim fanom wyjawiła również, co zaważyło o tak radykalnych zmianach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorce ciężko jest pogodzić tyle obowiązków 

Nie jest tajemnicą, że aktorka na swoje barki dotychczas brała naprawdę dużo. Praca na planie dwóch seriali, granie w teatrze, które często łączyło się z wyjazdami, rola prowadzącej programu w nowym show telewizyjnym, a do tego wszystkiego jest jeszcze żoną i matką. Jej grafik zatem nieustannie jest napięty i ciężko jest aktorce znaleźć czas na jakiekolwiek przyjemności. Cierpi na tym nie tylko jej życie towarzyskie, ale przede wszystkim rodzinne. 33-latka przez całą masę obowiązków zawodowych ma coraz mniej czasu dla swojej córeczki Hani, która już od września pójdzie do szkoły.

Dla Barbary Kurdej-Szatan rodzina jest najważniejsza

Aktorka wyznaje, że chce skupić się na wychowaniu swojej jedynaczki, ponieważ wie, że straconego czasu nikt jej nie wróci. Kurdej-Szatan wyznała również, że podjęcie tak poważnych decyzji, już pozytywnie wpłynęło na jej relacje z córką. 

- Dzięki temu mogę częściej odwozić Hanię do przedszkola, na zajęcia musicalowe i jazdę konną, które tak lubi. Mamy czas na babskie przyjemności, m.in. na wspólne śniadania i pieczenie ciasteczek - przyznaje aktorka.

Choć fani aktorki zapewne nie są do końca zadowoleni ze zmian, które ta zamierza wcielić w życie, będą musieli uszanować i zaakceptować jej decyzje. Nie mają jednak powodów, by zbytnio się zamartwiać, ponieważ 33-latka wciąż będzie grała w "M jak miłość" czy w serialu Polsatu "W rytmie serca". 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: PARTY 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News