Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda chętnie udziela się na portalach społecznościowych, gdzie często chwali się swoim stylizacjami, podróżami i życiem codziennym. Aktorka  tydzień temu ogłosiła, że na jakiś czas zawiesza swoją działalność na Instagramie. Tak się jednak nie stało. Najwyraźniej oszukała swoich fanów.

Barbara Kurdej-Szatan świetnie radzi sobie w prowadzeniu swojego profilu na Instagramie. W stosunkowo krótkim czasie udało jej się zdobyć na nim prawie 800 tysięcy obserwatorów! Nic w tym dziwnego. Aktorka, wokalistka i prowadząca show „Kocham Cię, Polsko!” zachwyca swoim talentem i urodą.

Barbara Kurdej-Szatan kończy działalność na Instagramie?

Tydzień temu gwiazda opublikowała na Instagramie post sugerujący, że zamierza na jakiś czas pożegnać się ze swoimi obserwatorami.

– Wybaczcie, ale wyłączam się na jakiś czas …. Trzymajcie się 🦋 #ChwilaDlaSiebie – napisała Kurdej-Szatan.

Fani bardzo pozytywnie zareagowali na „instagramowy detox” aktorki. Życzyli jej spokojnego i udanego odpoczynku oraz dużo zdrowia. Pisali, że takie wytchnienie od mediów społecznościowych jest bardzo mądrą decyzją. Niektórzy natomiast twierdzili, że będą tęsknić za jej postami.

– Zdrowie i odpoczynek na pierwszym miejscu! Trzymaj się i odpoczywaj i wracaj z nową energią tutaj do nas – napisała jedna z fanek.

– Będziemy za tobą bardzooo ale to bardzo tęsknić 😭❣️❤️Życzę Ci kochana udanego wypoczynku i żebyś po powrocie była pełna Energi ❤️❤️kochamy cię – dodała inna obserwatorka.

Czy aktorka oszukała fanów?

Okazuje się, że celebrytka nie na długo pożegnała się z fanami. Już następnego dnia podzieliła się na Instagramie zdjęciem opisanym tym samym hashtagiem, które miało być reklamą pewnego napoju. W kolejnych dniach na profilu aktorki mogliśmy zobaczyć również zdjęcia z imprez.

Fani nie byli zadowoleni z oszustwa ze strony swojej idolki. Pod kolejnym zdjęciem pojawiły się niemiłe komentarze.

– Wow! Wyłączyłaś się na cały 1 dzień!

– Ale się pani wyłączyła. No brawo.

Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan oszukała swoich fanów? Być może chciała tylko zwrócić na siebie uwagę. W końcu w ostatnim czasie bardzo głośno było o gwiazdach, które zawiesiły swoją działalność na Instagramie.

Barbara Kurdej - Szatan
Źródło: instagram.com/kurdejszatan/
Barbara Kurdej - Szatan
Źródło: instagram.com/kurdejszatan/

Barbara Kurdej - Szatan
Źródło: instagram.com/kurdejszatan/

PRZECZYTAJ: Gwiazda Polsatu przyznała się do choroby. „Straciłam dwa lata życia”

PRZECZYTAJ: Na Wspólnej bez niej nie byłoby takie samo. Gwieździe serialu zmarł mąż, przejmujące wyznanie

PRZECZYTAJ: Dzieci dokonały makabrycznego odkrycia! Trauma na całe życie


Czy jesteś fanem Barbary Kurdej - Szatan?

Loading ... Loading ...

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?


Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Zobacz również