Wróblewska prosi o mniej intymnych zbliżeń z mężem Kurdej-Szatan. W sieci zawrzało

Wróblewska prosi o mniej intymnych zbliżeń z mężem Kurdej-Szatan. W sieci zawrzało

Barbara Kurdej-Szatan może być zazdrosna - tak wynika z kulis nowych odcinków "M jak Miłość". Widzowie spodziewają się romansu serialowych bohaterów, odgrywanych przez Rafała Szatana oraz młodziutkiej Julii Wróblewskiej. Ta ostatnia, nie chcąc zaogniać sytuacji, prosi o mniej scen intymnych na planie!

Barbara Kurdej-Szatan, jak podają media kolorowe, nie ma w związku z taką sytuacją na planie, większych problemów. To pokazywałoby, że dzielnie stawia granicę między relacjami prywatnymi a scenografią.

Na co dzień żona, w serialu... patrzy na "romans" męża. Co na to Barbara Kurdej-Szatan?

Tabloidy dowiedziały się, że 20-letniej Julii Wróblewskiej (w serialu Zosia) zupełnie nie w smak były intymne sceny z jej serialowym chłopakiem (Erykiem), odgrywanym przez Rafała Szatana. Sprawie smaczku dodaje fakt, że "serialowy romans" podpatruje od planu zdjęciowego żona Rafała, Barbara Kurdej-Szatan. Znana celebrytka również występuje w serialu i, jakby tego było mało, odgrywa matkę Zosi!

Dylemat serialowej córki

"Fakt" dowiedział się, że w związku z wątkiem romansu Julia Wróblewska miała spory dylemat. Wiedząc, że na żywo śledzi ją żona aktora, Julia nie chciała grać scen, w których całuje się z Rafałem Szatanem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ – Dziwnie się czuła, całując się ze sporo starszym mężczyzną – powiedział tabloidowi członek ekipy popularnej telenoweli.

Jak czytamy dalej pierwsze sceny serialowej pary zostały już nakręcone. Widzowie mają je zobaczyć w tym tygodniu, w odcinku 1394. Nie wiemy jak potoczy się serialowa historia, a z nią dalsze prace na planie filmowym.

Małżeństwo Szatanów na planie serialu

Eryk pojawił się w serialowej fabule niedawno. To pianista, który pojawia się w życiu Zosi i zdobywa jej serce. Młoda aktorka przyznała jednak w rozmowie z Party.pl, że po stosownych rozmowach w tej sprawie "przestało być niezręcznie".

Producenci "M jak miłość", jak i sama Barbara Kurdej-Szatan, podkreślali, że o dołączeniu do planu Rafała Szatana zdecydowały jego walory muzyczne.

Dodajmy, że media kreują go dziś jako jedną z gwiazd - poza rolą w serialu występuje w polsatowskim show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", po którym ma wskoczyć w kolejną edycję "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy to możliwe? Barbara Kurdej-Szatan i ukochany Anny Przybylskiej zbliżyli się do siebie
  2. Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę. Fani zbierają szczęki z ziemi
  3. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  4. Znaki zodiaku, które mają największą słabość do PIENIĘDZY
  5. Kurdej-Szatan nie jest jedyna. Tragiczna epidemia wśród gwiazd prowadzi do myśli samobójczych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News