O co chodzi?! Zaskakujące zdjęcie Kurdej-Szatan

O co chodzi?! Zaskakujące zdjęcie Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan znana z serialu "M jak miłość" już niejednokrotnie szokowała nas swoimi zdjęciami na Instagramie. Jednak teraz wszystkim opadły szczęki, gdy aktorka zaprezentowała zdjęcie, gdzie pozuje na tle "Kupy".

Aktorka na imprezach i ściankach prezentuje się raczej z tej grzeczniejszej strony, jednak na jej mediach społecznościowych wychodzi z niej często prawdziwa bestia. Niedawno mogliśmy ją oglądać w samym staniku i kabaretkach. To zdjęcie wywołało bardzo mieszane odczucia wśród jej fanów. Teraz jednak aktorka nie szokuje swoim strojem, lecz miejscem, gdzie było zdjęcie wykonane.

Barbara Kurdej-Szatan na tle "Kupy"

W wielu miastach można spotkać ulice o niecodziennych nazwach. Jednak mało kto spodziewałby się kiedykolwiek znaleźć na ulicy "Kupa". Aktorka nie mogła przepuścić takiej okazji i na swoich mediach społecznościowych zaprezentowała się na tle tabliczki z niecodzienną nazwą ulicy, dodając do fotografii wpis "Wdepnęłam". Internauci w komentarzach nie mogli w to uwierzyć, momentalnie rozpoczęły się słowne żarty związane z ulicą, na której była aktorka. Bardzo szybko udało się ustalić, że owa ulica znajduje się w Krakowie. Wielu internautów było zawiedzionych, ponieważ mieszkają w okolicy, albo często znajdują się na ulicy "Kupy". Aktorce nie da się odmówić poczucia humoru i umiejętności zrobienia wokół siebie szumu za pomocą drobnych i błahych rzeczy. Pytanie teraz brzmi, czym Barbara Kurdej-Szatan uraczy nas w przyszłości. fot. instagram.com/@kurdejszatan Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Omenaa Mensah OKRUTNIE zaatakowana! „J*bane czarne k*rwisko, miłośniczka Tuska”
  2. Są niezbite, twarde dowody. Anna Lewandowska złamała prawo
  3. M jak Miłość się rozpada. Odchodzi gwiazda serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News