Basia Kurdej-Szatan dostanie megarolę. Gwiazdy się biły o ten angaż

Basia Kurdej-Szatan dostanie megarolę. Gwiazdy się biły o ten angaż Źródło: youtube.com/plejada

Barbara Kurdej-Szatan będzie niebawem na ustach całej Polski. Wszystko przed doniesienia mówiące o tym, że popularna artystka dostanie rolę, o którą biło się wiele polskich gwiazd. Producenci obrazu są zgodni - aktorce nie brakuje talentu, aby wcielić się w tę rolę. Takiego wielkiego wyzwania aktorskiego gwiazda M jak Miłość jeszcze nie miała.

Barbara Kurdej-Szatan jest u istnego szczytu swojej aktorskiej kariery. Artystka, która zasłynęła graniem w reklamie sieci telefonii komórkowej i M jak Miłość dostała właśnie propozycję zawodową, która potrafi zwalić z nóg. Już całkiem niebawem, aktorka może pojawić się w roli, o której marzyło wiele polskich gwiazd. Hitowy obraz, prezentujący biografię jednej z najwybitniejszych polskich piosenkarek będzie prawdziwym wyzwaniem i szansą dla współczesnej ikony telewizji.

Barbara Kurdej-Szatan stanie przed wielką szansą. Niesamowita szansa dla aktorki

Według doniesień prasowych, żona Rafała Szatana ma dostać szansę wcielenia się w postać Beaty Kozidrak w filmie biograficznym, poświęconym postaci piosenkarki. Produkcja, która ma być odpowiedzią dla trendu w amerykańskim kinie, w którym opowiada o artystach scenicznych (mowa, chociażby o nagrodzonym Oscarem za najlepszą rolę Bohemian Rhapsody, prezentującym historię zespołu Queen) będzie istnym hitem, a fani zespołu Bajm i całej polskiej muzyki ściągną lawinowo do kin.

Mimo że taka propozycja zawodowa wydaje się wielką szansą dla aktorki, to ona woli na razie bezpiecznie i bez detali opowiadać o swoim potencjalnym wzięciu udziału w przedsięwzięciu.

- Uwielbiam Beatę Kozidrak, ale nie wiem, czy podołałabym temu zadaniu. Jeśli rzeczywiście otrzymam taką propozycję, poważnie się nad nią zastanowię – mówiła w niedawnym wywiadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kozidrak i filmowcy są zachwyceni Kurdej-Szatan

O ile sama Kurdej-Szatan w dość enigmatyczny sposób opowiada o swoim udziale w filmie, o tyle o wiele bardziej rozmowni okazują się producenci obrazu, którzy są zachwyceni gwiazdą M jak Miłość i zrobią wszystko, aby to właśnie ona wcieliła się w tytułową rolę w biografii liderki zespołu Bajm.

- Beata Kozidrak to nie tylko niesamowity głos, ale też osobowość. Szczęśliwie Basi nie można odmówić talentu – zdradziła portalowi Pomponik osoba z produkcji filmu.

Jakby tego było mało, sama Kozidrak ma być bardzo zainteresowana tym, aby to właśnie Kurdej-Szatan wcieliła się w jej skórę.

- Czasami oglądam programy, które Basia prowadzi. Jest taka swobodna, odważna i naturalna przed kamerą. Fajna osoba. Tak, ona mogłaby zagrać mnie. Jest świetna! – mówi piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  4. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

źródło: Pudelek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News