Barbara Kurdej-Szatan jeździ obrzydliwie drogim samochodem. Takie cacko to marzenie każdego (FOTO)

Barbara Kurdej-Szatan jeździ obrzydliwie drogim samochodem. Takie cacko to marzenie każdego (FOTO) Źródło: Screenshot z youtube.com/DuzywMaluchu

Barbara Kurdej-Szatan to popularna gwiazda show biznesu, którą zna niemal każdy Polak. Fani żywo interesują się jej życiem prywatnym. Chcą wiedzieć, jaką ma relację ze swoją siostrą, mężem, dziećmi, a także gdzie mieszka i jakim samochodem jeździ. O tym ostatnim mamy kilka ciekawych informacji. Będziecie zaskoczeni. Jej auto kosztuje fortunę.

Barbara Kurdej-Szatan uwielbia duże, przestronne i terenowe auta, a przynajmniej to właśnie można wywnioskować patrząc, jakim autem jeździ obecnie sławna aktorka. Dowiedzieliśmy się. jaka marka należy do jej ulubionych, a także ile kosztuje model, którym jeździ gospodarz programu "Dance, dance, dance" i "The Voice of Poland".

Barbara Kurdej-Szatan jeździ drogim SUV-em, o którym większość Polaków może jedynie pomarzyć

Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie tajemniczym zdjęciem, w którego tle znajduje się duże, granatowe auto. Ciężko było odnaleźć informacje związane z modelem, ale na szczęście w opisie znajdowała się wskazówka, która to umożliwiła.

Kurdej-Szatan została ambasadorką marki Jaguar i najwyraźniej otrzymała od firmy SUV-a E-peace. To bardzo szybkie auto z napędem 4x4, które na pokładzie ma 150-300 koni. Charakteryzuje się głównie swoim zastosowaniem "do zadań specjalnych", bowiem auto to może wytrzymać naprawdę wiele niesprzyjających warunków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Cena auta, według serwisu OTOMOTO, na ten moment wynosi 180-250 tys. złotych (w zależności od wersji; bierzemy pod uwagę jedynie auta nieużywane). Jest to więc naprawdę imponująca kwota. Auto wyposażone jest o najnowsze rozwiązania. Znajdziemy tam więc pokładowy komputer z dostępem do przeróżnych aplikacji, system monitorowania zmęczonego kierowcy, liczne czujniki i kamery parkowania, a nawet podgrzewane lusterka, nie mówiąc już o klimatyzacji, podgrzewanych fotelach czy isofixie (w końcu Basia jest mamą).

Na załączonych zdjęciach widzimy także męża Kurdej-Szatan, który zdaje się być wyraźnie zadowolony z nowego nabytku, który sprawiła mu żona. W końcu auto to jest bardzo męskie. Nic dziwnego, że uśmiechnięty Rafał Szatan na myśl o przyszłych przejażdżkach jest taki podekscytowany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News