Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ciepło tego domu was zachwyci
Wiadomości Pikio - 28 Grudnia 2018

Tak mieszka Kurdej-Szatan. Ciepło tego domu was zachwyci

Barbara Kurdej-Szatan podbiła serca tysięcy Polaków na dobre. Gwiazda, która rozpoznawana zaczęła być po serii reklam sieci Play, szybko przeniosła się do świata show-biznesu w pełnym tego słowa znaczeniu. Role w serialach i filmach posypały się jak z rękawa. Polacy chcieli widzieć ją częściej i wiedzieć o niej więcej. Nic więc dziwnego, że są tak ciekawi tego, jak gwiazda mieszka.

Barbara Kurdej-Szatan bez wątpienia wbiła się już na stałe do świata show-biznesu w Polsce. Niektóre media okrzyknęły ją już nawet mianem "najpopularniejszej polskiej blondynki". Nic w tym dziwnego - piękna kobieta olśniewa bowiem nie tylko swoim perlistym uśmiechem, ale i rzucającymi się w oczy złotymi włosami. Nie dziwi więc fakt, że Polacy ciekawi są tego, jak pomieszkuje Barbara Kurdej-Szatan. Fakt, że tworzy zgrane i oddane małżeństwo z Rafałem Szatanem jest już powszechnie znany. Jak jednak wygląda dom pary? Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Tak mieszka Barbara Kurdej-Szatan

Aktorka jest aktywna na Instagramie, co w obecnych czasach raczej nie dziwi. Sporo osób znanych wybrało tę platformę do komunikowania się ze swoimi fanami. Właśnie na ten portal społecznościowy, który opiera się na treści wizualnej, Barbara Kurdej-Szatan w okresie świątecznym wrzuciła kilka zdjęć, które pokazują jak wygląda jej kuchnia. Okazuje się, że mimo sławy i pieniędzy Kurdej-Szatan stawia na klasyczne i proste rozwiązania bez udziwnień. W jej kuchni znajdziemy witrynki, szafki klasycznego kroju oraz sporo naturalnego drewna. Przy tym warto zaznaczyć, że wszystko utrzymane jest w schludnej tonacji, której nadaje biała farba. O takiej harmonii nie można jednak mówić już we wnętrzu szafek, które przebija przez szklane witrynki. W tych widać bowiem masę różnych narzędzi, przyborów, naczyń i sztućców, które zapewne pojawiają się co rusz na stole podczas posiłku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
'

Kuchnia w zgodzie z resztą domu

Z innych zdjęć aktorki zamieszczonych w sieci wywnioskować można, że całe jej lokum jest utrzymane w podobnym fasonie. W niektórych miejscach jednak widać, że w taniec z bielą idzie także beż, a gdzieniegdzie na ścianach ujrzeć można ceglane kafelki. Trzeba przyznać, że całość domostwa Kurdej-Szatan utrzymana jest w zgodzie z niesamowicie modnym ostatnio trendzie opierającym się na minimalizmie i bieli.Barbara Kurdej-Szatan 13 instagram.com/Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan 12 instagram.com/Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan 1 instagram.com/Barbara Kurdej-SzatanZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje aktor, którego pokochaliśmy za Chłopców z ferajny czy Ace Ventura. Koszmarna śmierć
  2. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  3. Koszmar Olbrychskiego. Tydzień po śmierci b. żony pożegnał kolejną bliską osobę
  4. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  5. Kultowy, uwielbiany gwiazdor Polsatu zawiódł całą Polskę! Wstrząs, mógł tego nie ujawniać
ZAMIANA
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
źródło: wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News