Takiego show jeszcze nie było! Barbara Kurdej-Szatan w głównej roli

Takiego show jeszcze nie było! Barbara Kurdej-Szatan w głównej roli Źródło: instagram.com/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan to postać, która jasno świeci na firmamencie polskiego show-biznesu. 33-letnia pochodząca z Opola gwiazda jest już naprawdę konkretnie znana milionom Polaków. Zaczęło się od reklamy sieci Play, by jej kariera ruszyła z kopyta. Jak się teraz okazuje, gwiazda weźmie udział w show, jakiego świat nie widział.

Barbara Kurdej-Szatan ma nie lada szczęście. Od kiedy bowiem kobieta zagościła w polskim show-biznesie otrzymuje coraz to nowsze, lukratywniejsze oferty. 33-latka nie może narzekać na brak zajęcia - pojawia się bowiem w wielu serialach od "Pierwszej miłości" przez "Klan" aż po "M jak Miłość". Bierze udział także w programach rozrywkowych, w których niejednokrotnie gości jako nie tylko uczestniczka. Właśnie na jaw wyszło, że lubiana celebrytka znajdzie się za sterami wyjątkowego show Telewizji Polskiej. Barbara Kurdej-Szatan ma przed sobą nie lada zadanie, gdyż będzie prowadziła show określane mianem "najnowocześniejszego na świecie". O co chodzi?

Barbara Kurdej-Szatan w show, jakiego jeszcze nie było

Już 2 marca na antenie telewizyjnej "dwójki" zadebiutuje nowe show, które ma przynieść ogromną oglądalność TVP 2. Wiadomo już, że program nazywać się będzie "Dance, dance, dance". Pewne również, że prowadzącymi będzie znany i lubiany przez Polaków duet. Ten tworzyć będzie Tomasz Kammel oraz wymieniona wcześniej Barbara Kurdej-Szatan. Jak poinformowali twórcy, program będzie polegał na układach tanecznych, który będą prezentowały kolejne gwiazdy. Udział w nim wezmą znani celebryci oraz popularni tancerze, którzy nie będą jednak tańczyć towarzysko, a nowocześnie. W ramach programu odtwarzane bowiem będą tańce znane z najpopularniejszych teledysków ostatnich lat. Na czym polega jednak wyjątkowość show? Jak się okazuje, będzie to pierwszy tego typu program na świecie, w ramach którego zostaną wykorzystane elementy rzeczywistości rozszerzonej. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Chodakowska tłumaczy, o co chodzi

Za wytłumaczenie fenomenu programu wzięła się Ewa Chodakowska, która razem z Idą Nowakowską i Robertem Kupiszem będzie jurorką w programie. Gwiazda zwana "trenerką wszystkich Polek" tłumaczy, iż widzowie oraz jurorzy mają zostać przeniesieni do świata teledysków za pomocą technologii mapping video. Gwiazda zapewnia, że TVP wyprodukuje najbardziej spektakularne show, jaki widziała telewizja. - To będzie najbardziej spektakularny show i wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy w telewizji będzie połączona rzeczywistość ze światem generowanym komputerowo. Będzie wykorzystana technologia mapping video, to znaczy, że widzowie i my, jurorzy będziemy przeniesieni do świata teledysków. Fenomenalne rozwiązania, będzie się działo! - oświadczyła rozemocjonowana Ewa Chodakowska. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wielka rezygnacja w TVP. "Wiadomości" bez największej gwiazdy
  2. Otarł się o bezdomność, cierpiał na straszną chorobę. Okrutna przeszłość gwiazdora hitowego serialu TVN
  3. Celebrytka wbiła szpilę otyłej gwieździe Polsatu. To musiało boleć
  4. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  5. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News