Basia Kurdej-Szatan ma ważny apel. Każdy z nas powinien go posłuchać

Basia Kurdej-Szatan ma ważny apel. Każdy z nas powinien go posłuchać Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Barbara Kurdej-Szatan jest uwielbiana przez miliony Polaków. Dla kobiet często staje się również wzorem do naśladowania. Jej ostatni apel w mediach społecznościowych dotarł już do wielu osób. Warto się z nim zapoznać.

Barbara Kurdej-Szatan zdobyła serca milionów Polaków i od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych osobowości polskiego show biznesu. Gwiazda serialu M jak Miłość angażuje się w liczne projekty, a jej udział niemal zawsze przynosi producentom oczekiwany sukces. Błyskotliwa kariera aktorki i prezenterki telewizyjnej jest spełnieniem jej marzeń. Barbara Kurdej-Szatan nie zamierza jednak zwalniać tempa.

Gwiazda TVP jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niemal każdego dnia fani mogą obejrzeć zdjęcia jej kolejnych spektakularnych stylizacji. Za pośrednictwem Instagrama popularna aktorka propaguje również aktywny styl życia. Jej ostatnie zdjęcia z siłowni i wiosennych treningów z pewnością zmotywowały wiele osób do podjęcia sportowej aktywności. Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan zamieściła w mediach społecznościowych ważny apel do wszystkich internautów. Warto zapoznać się z jego treścią.

Barbara Kurdej-Szatan ma ważny apel. Te słowa dotyczą każdego

Barbara Kurdej-Szatan jest nie tylko wybitną aktorką i prezenterką. Ogromna liczba obserwatorów na Instagramie świadczy o tym, że można ją zaliczyć do grona "influencerów". Uwielbiana gwiazda TVP czasami wykorzystuje swoją popularność, aby przekazać internautom ważną wiadomość. Tym razem nie było inaczej. Gwiazda M jak Miłość zamieściła na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych bardzo ważny apel:

- Rób w życiu to, co kochasz!!! To ważne. Bardzo - napisała popularna aktorka. 

Jego prosta i zarazem głęboka treść skierowana jest do każdego. Barbara Kurdej-Szatan chce w ten sposób zmotywować swoich fanów do wytrwałego spełniania marzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Rób w życiu to, co kochasz" - internauci odpowiadają na apel aktorki

Na reakcję internautów Barbara Kurdej-Szatan nie musiała długo czekać. Fani popularnej aktorki licznie odpowiedzieli na zachętę ze strony gwiazdy TVP: 

- Nie zawsze można, lecz trzeba do tego dążyć - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Próbuje to robić - przyznał jeden z internautów.

- Sama prawda Basieńko! - zgodziła się inna osoba.

Barbara Kurdej-Szatan jest najlepszym przykładem osoby, która wytrwale spełnia swoje marzenia. Aktorka osiągnęła sukces nie tylko dzięki wyjątkowej urodzie i talentowi. Za jej licznymi osiągnięciami stoi przede wszystkim ciężka praca i wyrzeczenia. Gwiazda zapewnia, że warto inwestować w swój rozwój i gorąco zachęca do tego swoich fanów. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz pobiła rekord! Nigdy nie zgadniecie ilu miała mężów. Zemdlejecie z wrażenia
  2. Dramat gwiazdy "Na Wspólnej"! Jej córka ma porażenie mózgowe
  3. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News