Najpierw wyrzucili ją z pracy, teraz otrzymała druzgocące wyniki badań. Dramat Barbary Kurdej-Szatan

Najpierw wyrzucili ją z pracy, teraz otrzymała druzgocące wyniki badań. Dramat Barbary Kurdej-Szatan Źródło: youtube.com/Plejada

Barbara Kurdej-Szatan nie może powiedzieć, że jest to dla niej szczęśliwe półrocze. Najpierw utrata posady w pracy, a teraz w jej ręce trafiły wyniki, których chciałaby nigdy nie zobaczyć.

Barbara Kurdej-Szatan ma powody do smutku. Gwiazda musi stawić czoła naprawdę trudnym chwilom - nie tylko zawodowym, ale i prywatnym. Na szczęście ma w tym wszystkim wsparcie męża, ale kłopoty zdrowotne musi pokonać jej własny organizm.

Barbara Kurdej-Szatan straciła prowadzenie aż trzech produkcji TVP

Jak dowiedział się jeden z tabloidów, znana z serialu "M jak miłość" aktorka wpadła w niezłe tarapaty. Decyzją władz TVP została pozbawiona pracy. Do tej pory można ją było zobaczyć na planie show "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance, dance, dance". Zabraknie jej także podczas dużych imprez emitowanych przez TVP.

Powodem takiego stanu rzeczy jest nieoficjalnie to, że Kurdej-Szatan pojawiała się zbyt często, publiczność mogła czuć się przesycona jej obecnością i mogli czuć się osaczeni "wyskakującą zewsząd" aktorką. Strata pracy w TVP to jednak małe piwo - Barbara niecały tydzień po tych wiadomościach dostała kolejne złe wieści, tym razem na temat swojego zdrowia.

Aktorka zmaga się z chorobą, która nie odstąpi jej już na krok do końca życia

5 lat temu znana aktorka padła ofiarą kleszcza. Niestety był nosicielem nieuleczalnej boreliozy - wirusa, który po teoretycznym wyleczeniu może dawać o sobie znać co jakiś czas. Choroba dopadła ją w bardzo złym momencie. Nie chodzi nawet o utratę pracy, ale o to, że planowała powiększyć rodzinę. 7-letnia córeczka Hania regularnie zamęcza rodziców pytaniami, kiedy pojawi się na świecie braciszek lub siostrzyczka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka dni temu Barbara wybrała się na wizytę kontrolną do swojego lekarza. Miała nadzieję, że wszystko jest w najlepszym porządku, jednak grubo się myliła. Zdradziecka choroba powróciła, a ona musi znów podporządkować się lekom i walczyć o siebie.

- Niestety test wykazał, że nadal wszystko jest aktywne. Wróciłam do leczenia. Znów zaczęłam stosować naturalne metody. Jest to leczenie polegające na diecie oczyszczającej organizm, pozbywanie się grzybów i pasożytów - potwierdziła gwiazda w rozmowie z dziennikarzami. To smutna wiadomość, ale Barbara nie raz pokazała, że jest twardą babką i daje sobie radę ze wszystkim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Nowe ustalenia ws. oskarżeń o gwałt Jarosława Bieniuka. To się nie mieści w głowie
  4. Klienci są zachwyceni nową propozycją Lidla. Korzystają z niej już niemal 2 miliony Polaków
  5. Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoim ogrodem. Te widoki powalają na kolana (FOTO)
  6. Tak kiedyś wyglądała Dagmara z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News