Barbara Kurdej-Szatan ma problem z alkoholem? Dodała niepokojący post, "idziemy się nawalić"

Barbara Kurdej-Szatan ma problem z alkoholem? Dodała niepokojący post, "idziemy się nawalić" Źródło: Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan znowu planuje wielką imprezę. Bez ogródek postanowiła pochwalić się w sieci tym, jak zamierza spędzać czas. Fani dostrzegają jednak problem. Zastanawiają się, czy nie za często w zabawach gwiazdy obecny jest alkohol?

Barbara Kurdej-Szatan tydzień temu "zaszalała na mieście" tak, że pisały o niej wszystkie media. Do internetu wyciekł filmik z jej eskapady, gdzie z pewnością nie brakowało dobrej zabawy i wysokoprocentowych trunków. Po tym, jak z hukiem opuściła TVP, gwiazda zdaje się nie zwalniać tempa. Ledwo dzień temu na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim mężem, Rafałem Szatanem, na którym wyznaje, że "idą się nawalić".

Barbara Kurdej-Szatan podejrzewana o problem z alkoholem

Aktorka związana jest nie tylko z telewizją, ale i z teatrem - występowała m.in. w musicalu "Chicago". To samo można powiedzieć o ścieżce zawodowej jej męża. Ostatnio wystąpił w głośno reklamowanym "Rock of Ages". Jeżeli jej relacja nie jest przejaskrawiona, to świetnie mu poszło. W związku z tym gwiazda podzieliła się z fanami informacją, że "idą się nawalić". Fani powątpiewają, czy to aby zdrowy sposób spędzania wspólnie czasu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan zawitała w krakowskich klubach. Jej towarzyszem w podboju parkietu był Kamil Krupicz, kolega z obsady "Chicago". Ekipa wybrała się m.in. na kebaba, a internauci mogli zobaczyć nagranie, na którym słychać ich dwuznaczne żarty. Zabawy między przyjaciółmi nabrały dość ostrego charakteru. Możliwe, że aktorka wyprawą na miasto z mężem próbuje nadrabiać czas, którego w zeszłym tygodniu nie spędzili razem.

Barbara Kurdej-Szatan sukcesy obchodzi hucznie na mieście

Niektórzy ludzie, którzy uważnie śledzą poczynania aktorki, doszukują się w jej zachowaniu niepokojącego szablonu, który świadczyć może o chorobie alkoholowej. Inni jednak zachowują spokój ducha i dystans do całej sytuacji, utrzymując, że przecież "każdemu należy się odrobina relaksu". Jak wiadomo, alkohol zawsze budzi wśród publiki duże emocje.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

- Basiu, nie przejmuj się tymi żałosnymi komentarzami! Jesteś takim samym człowiekiem jak każdy i masz prawo iść na drinka, zjeść kebaba czy robić zakupy w biedronce. Jesteś bardzo fajna i ludzka i przemawiasz do mnie bardziej niż te zadufane w sobie celebrytki. Tak trzymaj - pisze w komentarzu pod zdjęciem jeden z jej fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Edyta Górniak ZAATAKOWAŁA znaną piosenkarkę! Nigdy nie była tak ostra, na odpowiedź nie musiała długo czekać
  3. Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie"
  4. Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

źródło: instagram

Następny artykuł