Kurdej-Szatan na zdjęciu z uwielbianą blond gwiazdą tanecznego show. Która piękniejsza?

Kurdej-Szatan na zdjęciu z uwielbianą blond gwiazdą tanecznego show. Która piękniejsza? Źródło: Screen/youtube/tvnpl

Barbara Kurdej-Szatan bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, na którym można zobaczyć ją w towarzystwie gwiazdy tanecznego show. Fani nie mogą się zdecydować, która z pań jest piękniejsza.

Barbara Kurdej-Szatan nie zwalnia tempa. Popularna aktorka i gwiazda TVP przyjęła kolejne wyzwanie. Wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi nowe taneczne show. "Dance, dance, dance" jest odpowiedzią telewizji publicznej na popularną produkcję Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Ulubienica publiczności na co dzień spotyka się z wybitnymi tancerzami, którzy nierzadko są fanami jej aktorskiego talentu.

Doskonale widać, że popularna aktorka wytwarza wokół siebie niezwykle pozytywną aurę. Uczestnicy programów lubią przebywać w jej towarzystwie, bo - jak twierdzą niektórzy - jej kojący głos i przepiękny uśmiech potrafi rozładować każdą stresową sytuację. W prowadzeniu tanecznego show jest to nieoceniona umiejętność.

Barbara Kurdej-Szatan publikuje zdjęcie z gwiazdą tanecznego show. Fani są pod wrażeniem

Prowadząca nowej produkcji TVP chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć mnóstwo zdjęć, które dokumentują jej aktualne poczynania zawodowe, jak również pokazują najnowsze stylizacje. Urodą blondwłosej piękności zachwyca się cała Polska. Tym razem nie mogło być inaczej. Jednak internauci zachwycali się nie tylko nią.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała w mediach społecznościowych przepiękne zdjęcie, które zwróciło uwagę wielu osób. Oprócz lubianej aktorki znajduje się na nim inna piękna blondynka. Ta druga piękność to Kasia Dziurska - gwiazda tanecznego show. Polska trenerka personalna i instruktorka fitness zdążyła już zdobyć ogromną sympatię widzów i ma sporą grupę wiernych kibiców oczekujących na jej kolejne sukcesy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kasia Dziurska z Barbarą Kurdej Szatan. Fani nie mogą się zdecydować, która jest ładniejsza

Zdjęcie z Kasią Dziurską, które Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim profilu na Instagramie, zachwyciło wiele osób. Fani podziwiają talent tancerki, która doskonale prezentuje się na parkiecie. Uwagę zwraca również wyjątkowa uroda obu pań. Internauci nie mogą się zdecydować, która z nich jest piękniejsza.

- Obie jesteście przepiękne. Oto dwie najjaśniejsze gwiazdy tego programu - napisał jeden z internautów.

Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan już urosła do rangi jednej z największych gwiazd programu TVP. Aby tak się stało, aktorka nie musiała nawet prezentować umiejętności tanecznych.

Tak wyglądała Barbara Kurdej-Szatan w towarzystwie Kasi Dziurskiej. Zdjęcie pojawiło się na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Nagły i nieoczekiwany zwrot w Big Brother! Tuż przed premierą zmienili prowadzącą
  4. Księżna Kate jest przeraźliwie chuda! Wygląda jak cieniutki patyczek
  5. Pavlović nagle zmienia zdanie o Żyle! Wygra Taniec z gwiazdami?

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News