Po tym, jak ją potraktowała TVP Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"?! Aktorka zdradziła całą prawdę

Po tym, jak ją potraktowała TVP Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"?! Aktorka zdradziła całą prawdę Źródło: screen youtube.com/Dominik Teusz

W momencie kiedy Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z TVP wiele osób zastanawiało się, co spotka jej bohaterkę w "M jak miłość". Teorii było wiele, a teraz aktorka sama zdradziła całą prawdę.

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele lat była związana z TVP. Mogliśmy ją widzieć zarówno jako aktorkę w serialu, jak i prowadzącą największe imprezy oraz własne programy. W momencie, kiedy została wyrzucona ze stacji, pisały o tym wszystkie tabloidy w Polsce, a jej fani zastanawiali się, czy to oznacza, że jej postać z serialu "M jak miłość" również zniknie.

W tej kwestii pojawiło się wiele teorii. Jedni uważali, że bohaterkę, w którą wciela się aktorka, spotka podobny los co Hankę Mostowiak, natomiast drudzy stwierdzili, że podobnie jak Marek wyjedzie za granicę. Okazuje się, że scenarzyści dla Joasi wybrali zupełnie inny los.

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła co się stanie z jej bohaterką w "M jak miłość"

W momencie, kiedy aktorka zniknęła ze wszystkich programów stacji TVP, które do tej pory prowadziła, dla wszystkich był to znak, że dni jej postaci w serialu "M jak miłość" są już praktycznie policzone. Jednak w jednym z wywiadów aktorka zdradziła, co teraz będzie się działo z jej bohaterką i bez wątpienia jej słowa zaskoczyły wiele osób.

Wszystko dlatego, że Barbara Kurdej-Szatan wyznała, iż jak na razie wcale nie odchodzi z popularnej produkcji Telewizji Polskiej. Co więcej, dodał również, że nadchodzące wątki z nią związane będą naprawdę angażujące i zaskakujące. Bez wątpienia wielu jej fanów odetchnęło w tym momencie z ulgą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak więc będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy co się wydarzy dalej - mówiła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Nie da się ukryć, że jest to bardzo zaskakujące wyznanie ze strony aktorki. Przecież stacja pozbyła jej się ze wszystkich innych projektów, jednocześnie pozostawiając na planie swojego najpopularniejszego serialu. Czyżby TVP bało się, że wraz z jej zniknięciem produkcja straci również liczne grono fanów, a co za tym idzie, jej zyski spadną?

Niewykluczone, że Telewizja Polska obawia się nagłego zniknięcia Joasi i chce załatwić to powoli i delikatnie, żeby widzowie nie doznali zbyt dużego szoku. Bez dwóch zdań będzie to dla nich znacznie lepsze niż nagłe i w sumie bezpodstawne ucięcie wszystkich jej wątków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Justyna Żyła pobiła rekord żenady na wizji! Może tego żałować
  4. Uprowadzony w Anglii Polak zmarł w wyniku tortur. Miał poparzone ponad 75% ciała
  5. Magdzie Gessler całkiem puściły nerwy. "Won mi stąd zazdrosna babo"
  6. Panika w dużym polskim banku. Klienci masowo zaczęli wypłacać pieniądze, szokujące wydarzenia w Polsacie

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News