Kurdej-Szatan zaatakowana po wpisie. "Jak miała Pani czelność śpiewać kilka dni temu dla Jana Pawła II?"

Kurdej-Szatan zaatakowana po wpisie. "Jak miała Pani czelność śpiewać kilka dni temu dla Jana Pawła II?" Źródło: screen shot z youtube.com/Duzy w Maluchu

Barbara Kurdej-Szatan śpiewała na koncercie ku czci Janowi Pawłowi II, a następnie na swoim Instagramie zadeklarowała poparcie dla środowisk LGBT. Bardzo szybko wytknięto jej tę nieścisłość, a oburzeni internauci nie szczędzili ostrych słów komentując zachowanie aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan została zaatakowana przez internautów, którzy nie mogą jej wybaczyć ostatniej publikacji. Ich zdaniem gwiazda wykazała się pewnego rodzaju hipokryzją, bo z jednej strony koncertuje śpiewając ku czci Jana Pawła II, a z drugiej popiera środowiska LGBT. Czy głoszonych przez Świętego wartości i tych, które głoszą środowiska mniejszości seksualnych, faktycznie nie da pogodzić? Fani nie mieli dla niej litości. 

Barbara Kurdej-Szatan zaatakowana przez użytkowników Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan nie kryje się ze swoimi poglądami. Swoje wartości czerpie z różnych subkultur, a także religii. Ostatnio mogliśmy zobaczyć jej występ 2 czerwca podczas koncertu ku czci Świętego Jana Pawła II "Wsłuchiwać się w Papieża" (z okazji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki, jaką Karol Wojtyła odbył jako papież do Polski). To oczywiste - Święty prezentował wartości, które głosi Kościół Katolicki, którego przez wiele był głową. Pojawiając się na koncercie ku czci Świętego, Kurdej-Szatan zadeklarowała  poparcie dla jego działalności, która dzisiaj jest wzorem dla wielu Polaków.

Najwyraźniej Kurdej-Szatan popiera jednocześnie także środowiska mniejszości seksualnych, co udowodniła publikując na swoim Instagramie grafikę z jasnym podpisem. 

 - #szacunek #tolerancja #miłość #love #empathy #respect #tolerance - a obok jej opisu zobaczyć mogliśmy serce w barwach tęczy, która utożsamiana jest z LGBT.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci oburzeni. Ostro zareagowali na wpis Kurdej-Szatan

Celebrytka pod swoim wpisem została zaatakowana przez użytkowników, którzy wytknęli jej nieścisłość w poglądach. Z jednej strony popiera wartości katolickie, a z drugiej wspiera mniejszości seksualne. 

 - Jak miała Pani czelność śpiewać kilka dni temu dla Jana Pawła II?! - napisał wyraźnie zdenerwowany mężczyzna.

Jego komentarz rozpętał pod wpisem Kurdej-Szatan prawdziwą burzę.

 - Pana konserwatywna, tradycyjna, normalna polska rodzina nienawidzi wszystkiego, co jest inne od niej. Jak można powiedzieć o innej osobie "zboczony wykolejeniec". Może lepiej by było "kochaj bliźniego jak siebie samego" i pozbyć się tej nienawiści - odpowiedziała jedna z użytkowniczek.

Internauci byli wyraźnie podzieleni. Jedni stwierdzili, że komentujący miał rację, a inni sugerowali, że przy niewielkim wysiłku wartości te można pogodzić. Jeszcze inni są przekonani, że te poglądy są nie do pogodzenia, a Kurdej-Szatan będzie wcześniej czy później musiała podjąć decyzję, w jaki sposób chce patrzeć na świat. 

Instagram / Barbara Kurdej-Szatan

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"!
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel! 
  3. Dramatyczne doniesienia TVP z Wrocławia. Ksiądz zaatakowany nożem w kościele
  4. Edyta Górniak odwołała koncert bo bała się o swoje życie. W uzasadnieniu powołała się na Adamowicza
  5. Falenta szantazuje PiS. Albo go ułaskawią, albo ujawni kto za nim stał
  6. Tragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierci

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News