Media obiegła radosna nowina. Barbarze Kurdej-Szatan wreszcie się udało, gratulujemy z całego serca

Media obiegła radosna nowina. Barbarze Kurdej-Szatan wreszcie się udało, gratulujemy z całego serca Źródło: instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ma się z czego cieszyć. Okazuje się, że aktorce się w końcu udało. Całe media obiegła już wyjątkowo szczęśliwa nowina, gratulujemy z całego serca.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w kraju. Dziś media obiegła wyjątkowo radosna informacja, okazuje się, że po wielu latach w końcu się udało. Gratulujemy!

Barbara Kurdej-Szatan długo czekała na ten dzień

Rodzina dla aktorki jest najważniejsza. Barbara Kurdej-Szatan od wielu lat pozostaje w związku z Rafałem Szatanem, znanym wokalistą i aktorem. Para doczekała się córki Hani, która przyszła na świat w 2012 roku. Nie tak dawno minęło 10 lat, od kiedy para jest razem, aktorka nie mogła się nie podzielić tą informacją z fanami. 

- Strzeliło nam 10 lat! Lat niezwykle barwnych, pełnych miłości, ogromnych emocji, uniesień, radości, płaczu, wzruszeń, kłótni i zrozumienia - napisała Barbara Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych. 

Wielokrotnie w wywiadach Barbara Kurdej-Szatan wyznawała, że mała Hania zawsze scalała ich związek. Wyznała także, że jej wielkim marzeniem jest powiększyć rodzinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Było różnie, mieliśmy kryzysy. Ale to, że była Hania, sprawiło, że nie zrezygnowaliśmy z siebie, walczyliśmy. Teraz jest super, wiemy, co i jak, mamy wszystko przetarte. Bardzo się kochamy i jest nam razem dobrze - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan. 

Dziś okazuje się, że wielkie marzenie aktorki się spełni i jej rodzina się powiększy, a Hania będzie dla małego dziecka, starszą siostrą. Wyszło na jaw, że po wieloletnich staraniach Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży 

Dzisiaj grzeje: 1. Kamera w pokoju dziecka nagrała, co ojciec robi z 4-latką. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast zaragowała

2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Chociaż Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie nie potwierdziła informacji, to tygodnik "Dobry Tydzień" nie ma wątpliwości, że para po raz drugi zostanie rodzicami. Jak podaje tygodnik, nie dało się nie zauważyć wyraźnie zaokrąglonego brzuszka gwiazdy, kiedy pojawiła się na gali rozdania Telekamer 2020. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Kuriozalne słowa prezesa Legii Warszawa. "Moja kadencja to najlepszy czas w historii klubu"
  3. Mało kto wie, do czego służy wkładka pod paczkowanym mięsem. Odechciewa się jeść, producenci milczą na ten temat
  4. Wystarczy włożyć kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt jest po prostu wow
  5. Gdy rodzice zobaczyli, co ich dzieci robią na studniówce, opadły im szczęki. Wszystko się nagrało, jest na co popatrzeć

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News