Barbara Kurdej-Szatan nagrała męża od pasa w dół. Zdjęcie Rafała w samych majtkach trafiło do internetu

Barbara Kurdej-Szatan nagrała męża od pasa w dół. Zdjęcie Rafała w samych majtkach trafiło do internetu Źródło: Instagram/barbara kurdej-sztan

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała nagranie ze swoim mężem. Jej ukochany ma na sobie tylko majtki i koszulkę. Mężczyzna w niezbyt wyjściowym ubraniu podbija sieć.

Barbara Kurdej-Szatan bardzo często korzysta ze swojego konta na Instagramie, publikując na nim treści, którymi chce dzielić się ze swoimi fanami. Często wybiera zabawne momenty ze swojego dnia, które potem zamieszcza na InstaStories. Osoby, które na bieżąco śledzą poczynania gwiazdy, mogły mieć ostatnio niezły ubaw.

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje męża w majtkach

Na jednej z ostatnich instagramowych publikacji Barbara Kurdej-Szatan pokazuje swojego męża, który gra na pianinie ubrany tylko w majtki i koszulkę. 

- Ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w samych majtkach? - słychać było słowa córki na nagraniu.

Komentarz córki wystarczył, by nagranie zdobyło mnóstwo fanów. Filmik z przedstawionym Rafałem Szatanem wzbudził zainteresowanie internautów właśnie głównie ze względu na jego gołe nogi. Bo chociaż mąż Basi ma się czym pochwalić - jego nogi są fantastycznie zbudowane - to praktycznie nikt nie zwraca uwagę na jego talent. A szkoda, bo jest niezwykle uzdolniony muzycznie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa już nic przed fanami

Komentarze, które pojawiają się pod zamieszczonym materiałem, nie należą do najmilszych. Internauci podkreślają, że Barbara Kurdej-Szatan nie zna umiaru i opublikuje w sieci wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

"Głupota nie zna granic" czy "trzeba być niezmiernie pustym, by wrzucić coś takiego" to jedne z milszych słów. Zauważają też, że jedynie dziecko zna granice przyzwoitego zachowania, pomimo tego, że ze strony rodziców nie dostaje dobrego przykładu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: wp

Następny artykuł