Barbara Kurdej-Szatan znowu przyłapana, zaszalała na imprezie. Ktoś nagrał pijaną celebrytkę i wrzucił filmik do sieci

Barbara Kurdej-Szatan znowu przyłapana, zaszalała na imprezie. Ktoś nagrał pijaną celebrytkę i wrzucił filmik do sieci Źródło: instagram.com/kamilkrupicz

Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swojego poczucia humoru, dystansu i tego, że umie się zabawić. Pokazała, jak bardzo - w sieci znalazł się filmik, w którym widać jej wybryki po wypiciu nieznanej ilości alkoholu. Widać, że impreza była przednia, a teksty, jakie się tam pojawiają rozkładają na łopatki.

Barbara Kurdej-Szatan razem ze swoim sprawdzonym towarzystwem udała się na imprezę, po której prawie nie mogła ustać na nogach. To, jak zachowuje się po alkoholu rozbawia do łez, a jej znajomi nie obawiają się publikować teoretycznie wstydliwych treści. Aktorka w pewnym momencie była wręcz zrozpaczona.

Aktorka lubi wychodzić na miasto ze sprawdzoną ekipą

Kurdej-Szatan, jako wszechstronna aktorka występuje nie tylko w serialach, ale i na teatralnych deskach. Odkąd 2 lata temu dostała angaż w spektaklu "Chicago", w którym wciela się w seksowną Roxy, regularnie jeździ do Krakowa, by tam dawać pokaz swojego talentu. Szybko zżyła się też z - jakby nie patrzeć - mocno rozrywkową obsadą.

Jej bliskim znajomym z tego właśnie spektaklu jest Kamil Krupicz, znany jest ze swojego wyśmienitego poczucia humoru. Nic dziwnego, że po kolejnym udanym występie cała ekipa udała się na nocną wędrówkę po krakowskich klubach. Lekko wstawione towarzystwo świetnie się bawiło. Na filmikach, które ktoś zrobił podczas tej eskapady, widać i słychać, jak Basia pyta się Kamila, czy wypycha ją na swojej ręce. Odpowiedź przerosła jej oczekiwania.

Barbara Kurdej-Szatan tak tęskniła za kebabem, że się popłakała

- Tak, tutaj mam twoją pupę i tak bardzo mi cię łatwo wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz! Twoja pupa chyba pasuje do mojej ręki. Dobrze pasuje, wszystko jest wykształtowane pod moją rękę - żartował aktor.

Mimo dobrej zabawy Barbara Kurdej-Szatan wcale nie zapomniała o swoim mężu. Postanowiła zapewnić go o swojej miłości.

- A kochanie, bardzo cię kocham chciałam powiedzieć! (...) Dla mnie najważniejsze, żebym była na górze - z uśmiechem trajkotała aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po zabawie i alkoholu należy się posilić więc wszyscy skierowali się do budki z kebabem. Ku ogromnemu rozczarowaniu okazał się być zamknięty. Barbara Kurdej-Szatan doznała poważnego załamania.

- Nie chcą mi dać jeść! Jestem głodna. Jak ja będę jutro biegać i ćwiczyć? - dyskutowała aktorka z udawaną rozpaczą. Inni śmiali się, że wygląda jak mokra kura.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Trzeba jednak przyznać, że Kurdej-Szatan ma niezwykłą zdolność regeneracji. Dzień po rozrywkowej nocy wzięła udział w zawodach biegowych "Kraków Biznes Run", a na dokładkę wybrała się na trening do "Tańca z gwiazdami". Dzień po opublikowaniu filmików aktorka skomentowała całe zajście: "zawsze jak się upijam to wrzucam jakieś durne filmiki".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: Instagram

Następny artykuł