Barbara Kurdej-Szatan publicznie poparła LGBT. Wylało się na nią wiadro hejtu

Barbara Kurdej-Szatan publicznie poparła LGBT. Wylało się na nią wiadro hejtu Źródło: youtube.com/Dominik Teusz

Barbara Kurdej-Szatan nie boi się wyrażać swojego zdania w różnych społecznych tematach. Aktorka postanowiła zabrać głos również w kontrowersyjnej kwestii związanej ze środowiskami LGBT. Opublikowana przez nią grafika mówi wszystko.

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie osób homoseksualnych przy okazji Parady Równości, która miała miejsce wczoraj w Warszawie i będzie odbywać się w najbliższym czasie w jeszcze w kilku polskich miastach. Wiemy, jakie stanowisko zajęła w tej sprawie Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan wspiera osoby homoseksualne. Ostro się jej za to obrywa

Fani aktorki cieszyli się, gdy wzięła udział w koncercie "Wsłuchiwać się w Papieża" poświęconym Janowi Pawłowi II. 2 czerwca w Warszawie zaśpiewała z okazji 40. rocznicy jego pielgrzymki do ojczyzny. Barbara Kurdej-Szatan m.in. dzięki temu postrzegana jako osoba bardzo wierząca, religijna i postępująca według przykazań. Z tego powodu wielu osobom puściły nerwy przez to, co zobaczyli na jej Instagramie.

Aktorka zamieściła post, na którym słowa układają się w serce. Lewa strona to obraźliwe wyrazy i wyzwiska, a prawa strona serca jest kolorowa i złożona ze słów o wydźwięku pozytywnym i tolerancyjnym. To pokazuje, że Kurdej-Szatan jest za osobami, które przez swoja orientację czują się szykanowane i odizolowane od społeczeństwa. Wpis opatrzyła hasztagami: szacunek, tolerancja, miłość.

"Jak miała Pani czelność śpiewać kilka dni temu dla Jana Pawła II?"

Przychylność, jaką okazała celebrytka osobom o odmiennej orientacji, wywołała lawinę komentarzy na jej profilu od osób, które nie zgadzają się z ideą "parad równości" i "obnoszeniem się orientacją".

- Jak miała Pani czelność śpiewać kilka dni temu dla Jana Pawła II? - tak brzmi najpopularniejszy komentarz pod zdjęciem i ma aż 170 odpowiedzi. Ludzie wyzywają się lub tłumaczą sobie, że to nie jest żadna przeszkoda.

- Brak mi słów... lubiłem Panią, aż do teraz - pokazał swój zawód inny komentujący.

- Wszystko ładnie pięknie, szkoda tylko, że na paradach równości nie szanuje się i nie toleruje NAS katolików i wyśmiewa się naszą wiarę :( uważam, że to powinno działać w obie strony - wypowiedziała się jedna z fanek aktorki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pani Basiu! Szacuneczek, że ma Pani odwagę mówić o tolerancji w tym nietolerancyjnym kraju - pochwaliła instagramowiczka.

- Brawo Pani Basiu! Trzeba zacząć edukować ludzi, że homoseksualizm/transseksualizm/biseksualizm nie jest niczym złym. Trzeba szanować ludzi, a oceniać ich przez pryzmat ich uczynków, a nie tego kim są i jak się czują, bo to jest indywidualna sprawa każdej jednostki! - przyznała jedna z pań, która obserwuje profil aktorki.

Fot. instagram.com/kurdejszatan

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Wiemy, jak oświadczał się syn Martyniuka. Pod jego żoną na pewno ugięły się nogi, gdy to zobaczyła
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. TVN: 13-latka walczy o życie
  5. Bezpieczeństwo Edyty Górniak zagrożone. Diwa musiała odwoływać koncert w ostatniej chwili
  6. Dramatyczna historia 8-latka. Maks myślał, że ma zwykłego siniaka, teraz musi walczyć o życie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News